Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Senetic

Nowe technologie / IT

O Senetic

Senetic zajmuje się dostarczaniem rozwiązań IT - w swojej ofercie posiada ponad 70 tysięcy produktów, które dystrybuuje do 32 krajów świata, w tym m.in. do Niemiec, Rumunii, Szwajcarii i Hiszpanii. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 2009 roku, a jego główna siedziba znajduje się w Katowicach.

Nowe OpinieDodaj

4.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajna, przyjazna firma

Webmaster
To bardzo przyjazna dla pracownika firma. Zapewnia pakiet prywatnej opieki medycznej, lekcje języka angielskiego i… bardzo dobrą kawę. ;) Wynagrodzenie mnie satysfakcjonuje, a atmosfera jest bardzo koleżeńska. Najbardziej doceniam w tej pracy ogromne możliwości rozwoju i dużą swobodę w działaniu. Po 5 miesiącach pracy czuję, że to naprawdę procentuje. Minusów większych nie znajduje, to praca, o jakiej marzyłem.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Anonimowo (Praca)

  Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 1.2017
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Języki obce, Inne
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Moje pierwsze wrażenia z przebiegu rozmowy rekrutacyjnej są bardzo pozytywne. Całe spotkanie było bardzo interesujące i merytoryczne. Już przez sama tą rozmowę dało się odczuć, że w firmie panuje swobodna i przyjazna atmosfera. Jeśli chodzi o pytania to raczej był to rekrutacyjny standard. Bardzo fajne było to, że otrzymałam niezwykle dokładny opis tego, czego mogę się spodziewać na stanowisku, na jakie aplikuję. Przedstawiono mi również plusy oraz minusy tej pracy. Rozmowa szczera i otwarta. Jeśli dalsza współpraca będzie się przedstawiać tak samo to polecam zainteresowanym :)