Saturn

3.6Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Saturn

Saturn to sieć sklepów oferujących między innymi sprzęt AGD, RTV, fotograficzny, komputerowy oraz multimedialny. Marka należy do Metro Group, która posiada ponad 20 punktów sprzedażowych Saturn w Polsce. Markety zlokalizowane są na przykład w Warszawie, Szczecinie, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu czy w Gliwicach. Pierwszy sklep powstał w 1961 roku w Niemczech, a obecnie firma działa w 6 krajach świata w 220 niezależnych punktach.

Nowe OpinieDodaj

3.4

Studencka praca

2017-03-24
Doradca
Średnia wieku jaka była u nas w markecie wskazuje na to że to studencka praca ; ) Ludzie sobie w ten sposób dorabiają żeby móc opłacić studia albo częściowo się utrzymać. Nawet dawało radę wyciągnąć w miarę pieniądze. Może być lepiej to na pewno ale nie było tragedii z wynagrodzeniami.

Owszem bywały takie sytuacje gdy się miało dość takiej pracy na szczęście w miarę rzadko było mocno źle. Przez większość czasu sobie pomagaliśmy i praca nie była za bardzo męcząca. Czasami było nudnawo to taki minus który mnie denerwował.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Doradca Fachowy (Praca)

2017-03-16
Branża: SprzedażMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz