Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Sanofi

Farmaceutyka / Medycyna

O Sanofi

Firma Sanofi to działający na skalę globalną lider sektora farmaceutycznego. Zajmuje się odkrywaniem, opracowywaniem i upowszechnianiem rozwiązań terapeutycznych, które zaspokajają potrzeby pacjentów. Sanofi rozwija pozycję lidera w siedmiu głównych obszarach terapeutycznych: rozwiązania dla cukrzyków, szczepionki dla ludzi, innowacyjne leki, środki ochrony zdrowia, rynki wschodzące oraz Genzyme.

Firma Sanofi jest notowana na giełdach w Paryżu (EURONEXT: SAN) i Nowym Jorku (NYSE: SNY). Do Sanofi w Polsce należą: Sanofi-Aventis Sp. z o.o. – producent leków innowacyjnych i OTC (bez recepty), Sanofi Pasteur, największy na świecie producent szczepionek, General Medicines, Nepentes Pharma Sp. z o.o., uznana spółka działająca w branży dermokosmetycznej, Sanofi Genzyme, producent leków stosowanych w chorobach rzadkich..

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Prawie idealnie

anonimowo
Było całkiem fajnie. Dobre pieniądze, fajni ludzie, ciekawe szkolenia. W sumie czego chcieć więcej. ;) Trzeba było sporo pracować i się starać, ale jak to w życiu, nie ma nic za darmo. Było w tym trochę stresu, ale jednak tak umiarkowanie i do zniesienia. Na szczęście zawsze miałem wsparcie czy to ze strony współpracownik czy przełożonych. Więc nie byłem pozostawiony sam sobie i to też uznaję za plus. Za to nie odpowiadał mi brak możliwości rozwoju. Tzn. rozwój był możliwy, ale nie w sensie awansowania i to było najgorsze. Wiem, że niektórym się udawało, ale to zdarzało się jednak dosyć rzadko. Gdyby dali większe możliwości w tym względzie to byłaby firma prawie idealna.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Przedstawiciel Medyczny (Praca)

Branża: Farmaceutyka / MedycynaMiejsce: PłockTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
O Tobie
O Tobie:Sukcesy i Porażki
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Dla mnie to była jedna rozmowa przeprowadzona w mojej ocenie poprawnie. Tylko żal, że się pracy nie udało dostać. Nie pamiętam czy obiecywali, że się potem odezwą bez względu na wynik czy nie ale się ostatecznie nie odezwali. Wolę jak napiszą nawet jakiegokolwiek krótkiego maila ale co zrobić.

Rozmowa ta rekrutacyjna nie wydawała mi się wcale trudna. Bo co to takiego powiedzieć gdzie się pracowało czy jakie się miało sukcesy na tym polu. Teoretycznie łatwo było. Inne pytania jak się pojawiły to mega konkretne np o prawo jazdy albo offica o którego pytają się wszędzie. Bardzo zaawansowanej znajomości nie mam ale wystarcza. Więc tylko taka informacja, że fajnie by było gdyby się rzeczywiście odzywali.