Sanofi

Farmaceutyka / Medycyna

O Sanofi


Sanofi to jedna z największych firm farmaceutycznych na świecie, która jest bezpośrednio zaangażowana w odkrywanie, opracowywanie i upowszechnianie rozwiązań leczniczych, które zaspokajają potrzeby pacjentów. Główne obszary działalności firmy w Polsce to: leki innowacyjne, leki generyczne, szczepionki, preparaty Consumer Healthcare CHC (leki bez recepty, suplementy diety oraz dermokosmetyki), leki stosowane w chorobach rzadkich.

Firma jest notowana na giełdach w Paryżu (EURONEXT: SAN) i Nowym Jorku (NYSE: SNY). Sanofi w Polsce zatrudnia ponad 1000 pracowników, a jedna ze 112 fabryk firmy na świecie zlokalizowana jest w Rzeszowie. Według danych IMS Health Polska, Sanofi zajmuje jedno z wiodących miejsc w krajowym rankingu największych firm farmaceutycznych. Wysokie warunki pracy oferowane przez Sanofi zostały nagrodzone prestiżowym certyfikatem Top Employer Polska 2018 oraz Top Employer Europe 2018.

Więcej informacji na: www.sanofi.pl oraz profilach na LinkedIn (Sanofi Polska) i Twitterze (@SanofiPolska). 

Od 2010 r. Sanofi corocznie współpracuje ze studentami i absolwentami w ramach Programu Staży "Student on Board". Zachęcamy do odwiedzenia strony poświęconej Programowi Staży: www.studentonboard.pl 

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ja też polecam pracę w Sanofi

anonimowo
Ja też polecam pracę w Sanofi zakładając, że nic się nie zmieniło przez ostatnie... półtorej roku. Tyle mniej więcej dla nich nie pracuję.

Gdy pracowałem najbardziej podobało mi się comiesięczne wynagrodzenie ;) Firma naprawdę daje zarobić swoim pracownikom. Poza super pieniędzmi były szkolenia, rozwój, pakiet w prywatnej opiece medycznej i samo to, że pracuje się dla giganta w swojej branży. Myślę, że to wszystko ma równie duże znaczenie jak pieniądze.

Przy tak rozbudowanej strukturze wiadomo, że jest się "mrówką" wykonującą swoją pracę chyba, że się wyjątkowo ktoś wybija. To może być wada tej firmy
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Przedstawiciel Medyczny (Praca)

Branża: Farmaceutyka / MedycynaMiejsce: PłockTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
O Tobie
O Tobie:Sukcesy i Porażki
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Dla mnie to była jedna rozmowa przeprowadzona w mojej ocenie poprawnie. Tylko żal, że się pracy nie udało dostać. Nie pamiętam czy obiecywali, że się potem odezwą bez względu na wynik czy nie ale się ostatecznie nie odezwali. Wolę jak napiszą nawet jakiegokolwiek krótkiego maila ale co zrobić.

Rozmowa ta rekrutacyjna nie wydawała mi się wcale trudna. Bo co to takiego powiedzieć gdzie się pracowało czy jakie się miało sukcesy na tym polu. Teoretycznie łatwo było. Inne pytania jak się pojawiły to mega konkretne np o prawo jazdy albo offica o którego pytają się wszędzie. Bardzo zaawansowanej znajomości nie mam ale wystarcza. Więc tylko taka informacja, że fajnie by było gdyby się rzeczywiście odzywali.