Samsung

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Samsung

Kim jesteśmy? Centrum Badawczo-Rozwojowe Samsung Polska to jedna z największych i najszybciej rozwijających się placówek tego typu w Europie. To miejsce, gdzie możesz spotkać się z nowoczesnymi technologiami, zdobywać wiedzę ekspercką, a także rozwijać swoje umiejętności i zdolności.

Co możesz z nami robić? Działalność Samsung R&D Institute w Krakowie obejmuje przede wszystkim tworzenie i testowanie oprogramowania dla infrastruktury sieci telekomunikacyjnych; ponadto zajmujemy się również technologiami z zakresu sztucznej inteligencji, w szczególności przetwarzaniem języka naturalnego (NLP) oraz tworzeniem rozwiązań dla biznesu w obszarze Smart Solutions, Printing, LFD i płatności elektronicznych.


Co jest naszą mocną stroną? Ludzie. Aktualnie zatrudniamy ponad dwa tysiące wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Jesteśmy jednym z niewielu miejsc w Europie, gdzie inżynierowie stykają się z tak nowoczesnymi technologiami. To miejsce, gdzie można się bardzo wiele nauczyć, ale również dzielić swoją wiedzą. Tutaj innowacyjność i kreatywność są premiowane, a pozyskane doświadczenie — bezcenne.


 Dlaczego warto z nami pracować?  Praca u nas to nieustanny rozwój, ciągła wymiana wiedzy i doświadczeń pomiędzy młodymi, zdolnymi inżynierami a ekspertami, nie tylko podczas codziennej pracy, ale także przy okazji licznych wyjść i imprez integracyjnych. Z nami nie będziesz się nudził! :)

Nowe OpinieDodaj

4.0

Potwierdzam, praca dla początkujących

2016-11-08
Junior Software Quality Engineer
Najbardziej problem jest z pieniędzmi jeśli chodzi o pracę już wtedy gdy się ma bogatsze doświadczenie. Od firmy pokroju Samsunga oczekuje się moim zdaniem wysokich wynagrodzeń bardzo odpowiadających temu co się dzieje na rynku. Początkujący będzie się cieszył, zaawansowany może być zawiedziony.

Przy innych sprawach firma pokazuje dobry poziom. Tu na przykład można wymienić z pełnym przekonaniem benefity, godziny pracy, ilość i rodzaj zadań. Praca w tej wielkości przedsiębiorstwie powinna mieć lepsze perspektywy kariery to tak jeszcze dodam na koniec.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Inżynier ds. Technicznego Wsparcia dla klientów biznesowych (Praca)

2015-10-23
Branża: Inżynieria / KonstrukcjeMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 2.2013
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy analityczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz