SALESmanago

Marketing / Reklama / PR, Internet / E-commerce

O SALESmanago

SALESmanago tworzy system marketing automation dedykowany dla sklepów internetowych oraz firm B2B i B2C. Obecnie działa dla ponad 5000 klientów - np. Orange, Aviva, Praktiker, Yves Roche - z 40 krajów świata.

Przedsiębiorstwo posiada oddziały w Warszawie, Krakowie, Nowym Jorku, Londynie, Bangalore i w Bukareszcie, w których zatrudnia łącznie 150 specjalistów.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobra czwórka w ogólnej ocenie

anonimowo
Praca dla ambitnych, którym chce się pracować, przychodzić do biura i w ogóle. Przynajmniej jak na mój gust to tak wyglądało. Plusy za pieniądze jakie można wyciągnąć, czas pracy, ciągły rozwój i jeszcze raz rozwój, atmosferę i super szybkie tempo zdobywania doświadczenia.

Minus jeden ta praca równie szybko może doprowadzić człowieka do wypalenia. To już zależy od odporności psychicznej podejścia i paru innych spraw.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Specjalista ds. Sprzedaży (Praca)

  Branża: SprzedażMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 2.2016
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Inne
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Rekrutacja do SalesManago bardziej przypominała rozmowę o marketingu i sprzedaży niż typowe "przesłuchanie" kwalifikacyjne. Sympatyczna atmosfera, wymiana informacji, super.

  Rozmawialiśmy oczywiście o moim doświadczeniu i o oczekiwaniach, ale największa część dotyczyła właśnie wiedzy o rynku usług marketingowych, zasadach sprzedaży, wiedzy o CRMie i e-mail marketingu. Zadawali sporo pytań, więc warto poczytać coś o tej branży jak ktoś wcześniej nie miał z tym styczności. Poza tym jakieś oczywiste kwestie typu wykształcenie, zainteresowania, czy realizowałem cele sprzedażowe w poprzedniej pracy i tym podobne standardy.

  Nie trzeba długo czekać na odpowiedź czy się dostało do pracy czy nie. Przynajmniej ja nie czekałem.