SALESmanago

Marketing / Reklama / PR, Internet / E-commerce

O SALESmanago

SALESmanago tworzy system marketing automation dedykowany dla sklepów internetowych oraz firm B2B i B2C. Obecnie działa dla ponad 5000 klientów - np. Orange, Aviva, Praktiker, Yves Roche - z 40 krajów świata.

Przedsiębiorstwo posiada oddziały w Warszawie, Krakowie, Nowym Jorku, Londynie, Bangalore i w Bukareszcie, w których zatrudnia łącznie 150 specjalistów.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobra czwórka w ogólnej ocenie

2016-04-26
anonimowo
Praca dla ambitnych, którym chce się pracować, przychodzić do biura i w ogóle. Przynajmniej jak na mój gust to tak wyglądało. Plusy za pieniądze jakie można wyciągnąć, czas pracy, ciągły rozwój i jeszcze raz rozwój, atmosferę i super szybkie tempo zdobywania doświadczenia.

Minus jeden ta praca równie szybko może doprowadzić człowieka do wypalenia. To już zależy od odporności psychicznej podejścia i paru innych spraw.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Specjalista ds. Sprzedaży (Praca)

  2016-01-23
  Branża: SprzedażMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 2.2016
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Inne
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Rekrutacja do SalesManago bardziej przypominała rozmowę o marketingu i sprzedaży niż typowe "przesłuchanie" kwalifikacyjne. Sympatyczna atmosfera, wymiana informacji, super.

  Rozmawialiśmy oczywiście o moim doświadczeniu i o oczekiwaniach, ale największa część dotyczyła właśnie wiedzy o rynku usług marketingowych, zasadach sprzedaży, wiedzy o CRMie i e-mail marketingu. Zadawali sporo pytań, więc warto poczytać coś o tej branży jak ktoś wcześniej nie miał z tym styczności. Poza tym jakieś oczywiste kwestie typu wykształcenie, zainteresowania, czy realizowałem cele sprzedażowe w poprzedniej pracy i tym podobne standardy.

  Nie trzeba długo czekać na odpowiedź czy się dostało do pracy czy nie. Przynajmniej ja nie czekałem.

  Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


  Pobierz Chrome


  Pobierz