Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

RTV EURO AGD

Sprzedaż, Transport / Logistyka, Internet / E-commerce

O RTV EURO AGD

Jesteśmy polską firmą od prawie 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji działa ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyn Centralny i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca na start

anonimowo
Na początek w porządku, na dłużej to bym się jednak zastanawiała. Dużą zaletą jest to, że dają pracownikom zniżki w sklepie, taki bonus zawsze jest miły. Do tego dochodzi atmosfera, wszyscy zgrani i uśmiechnięci, tutaj nie mam nic do zarzucenia. Tak samo odpowiadały mi godziny pracy. Ale niestety to by było na tyle. Moim zdaniem w Rtv Euro Agd praca jest strasznie monotonna i raczej mało rozwojowa, chyba że po prostu to ja nie nadaję się do pracy z klientem. A z bardziej obiektywnych zarzutów to kwestia pensji, za dużo to się tu jednak nie zarobi. Także polecam zaczepić się na chwilę, a potem znaleźć coś innego.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • System premiowy
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

konsultant (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: LublinTermin rozmowy: 4.2018
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Kilka dni po wysłaniu CV otrzymałem telefon i tutaj był pierwszy etap rekrutacji. Trwał jednak dość krótko, bo zadali tylko kilka podstawowych pytań, w stylu powiedzieć coś o sobie, dlaczego chce pracować właśnie w RTV Euro Agd i od kiedy mógłbym zacząć. Potem zostałem zaproszony na właściwą rozmowę już w siedzibie firmy. Tam spotkałem się z rekruterem, który zrobił na mnie dobre wrażenie. Ponownie padły takie ogólne pytania plus dodatkowo poruszona została kwestia tego, dlaczego odszedłem z poprzedniej pracy i czy potrafię obsługiwać kasę fiskalną. Na koniec jeszcze musiałem odegrać małą scenkę – miałem przekonać potencjalnego klienta do zakupu lodówki. Aha, no i oczywiście przedstawiono mi też warunki pracy. Ogółem proces rekrutacji oceniam pozytywnie.