RTV EURO AGD

Sprzedaż, Transport / Logistyka, Internet / E-commerce

O RTV EURO AGD

Jesteśmy polską firmą od prawie 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji działa ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyn Centralny i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Polecam taką pracę

Doradca
O ile ktoś chce zarobić i lubi pracować z ludźmi to polecam taką pracę jak ta właśnie. Ja byłam wyjątkowo zadowolona z pieniędzy. Podstawa nie jest wysoka można powiedzieć, że jest niska ale przynajmniej z premii da się wyrobić takie pieniądze żeby na spokojnie było z czego żyć. Samą podstawą nie ma się co przejmować jak się przychodzi na rozmowę i się słyszy jaka jest.

Ja lubiłam ludzi z pracy pasowało mi jak układany był grafik jak mogłam korzystać z benefitów pozapłacowych nie martwiąc się przy tym czy wypłata przyjdzie jak ma przyjść czy będą opóźnienia. Rzetelny pracodawca
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Asystent Contact Center (Praca)

Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: LublinTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Po prostej rozmowie telefonicznej zaplanowali spotkanie i dopiero właściwą rozmowę kwalifikacyjną. Miałam wrażenie, że bardzo poważnie mnie potraktowali. Zapytali o rzeczy w temacie 1 doświadczenia 2 umiejętności sprzedażowych 3 umiejętności obsługi pakietu office 4 dyspozycyjności i oczekiwań 5 motywacji i powodów do zmiany pracy

Na rozmowie telefonicznej skupili się na tej motywacji/ doświadczeniu. Pozostałe rzeczy plus to co z telefonu były na spotkaniu.

Fajnie, bo można było zapytać się o umowę i inne rzeczy, ale jak później sprawdziłam o umowie pisali w ogłoszeniu już nawet.