AAM Poland

Przemysł / Produkcja, Motoryzacja, Praca Fizyczna

O AAM Poland

AAM is a leading, global Tier-One automotive supplier of driveline and drivetrain systems and related components for light trucks, SUVs, passenger cars, crossover vehicles and commercial vehicles with a regionally cost competitive and operationally flexible global manufacturing, engineering and sourcing footprint. Through highly-engineered, advanced technology products, processes and systems and industry leading operating performance, the AAM team provides a competitive advantage to our customers.

The Świdnica Manufacturing Facility is dedicated to producing precision-engineered AAM driveline systems and components, including TracRite® traction-enhancing differentials. Modified and upgraded with new manufacturing systems, the facility is designed specifically to serve AAM's current European customer base, providing excellent geographic access to and service for customers in that region.

Nowe OpinieDodaj

3.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

praca dla odpornych na stres

anonimowo
Cóż, to, że nie było różowo nie oznacza, że było źle. Firma z pewnością dla ludzi szukających pracy na dużych obrotach. Są niestety pewne cechy korporacji, czuć to nacodzień. Praca pod presją i duże wymagania to niemal codzienność, ale niektórzy to lubią. Atmosfery na pewno nie określiłbym jako luźna, to przez korporacyjność. Czy to złe cechy? Dla części pracowników pewnie tak.
Z plusów: praca w międzynarodowej firmie, nowoczesnym, świetnie wyposażonym parku maszynowym i spore możliwości rozwoju, benefity.
Polecam tym, którzy chcą się zaprawić do pracy w stresie i szybkim tempie!
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Anonimowo (Praca)

Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: ŚwidnicaTermin rozmowy: 2.2018
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmowa w AAM Poland mimo renomy firmy nie była jakaś bardzo sztywna. Podejście rekruterów raczej na luzie. Pytali o moje wykształcenie, o poprzednie stanowiska, całkiem szczegółowo. Miałem też powiedzieć dlaczego aplikuje akurat do nich, jak sobie wyobrażam siebie w tej pracy, co mogę im dać itp. Było też krótkie sprawdzenie wiedzy technicznej i na temat branży. Ludzie w firmie mili, wszystko w miarę przejrzyście wytłumaczone. Nie podobało mi się troche tempo rekrutacji, wszystko przebiegało jakby w pośpiechu. Poza tym w porządku.