Rovese

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Rovese

ROVESE S.A. to jedna z wiodących firm produkcyjnych na rynku europejskim z polskim kapitałem. Przedmiotem podstawowej działalności Grupy Rovese jest produkcja i dystrybucja wyrobów wykorzystywanych do wykańczania i wyposażenia łazienek (produktów ceramiki sanitarnej, płytek ceramicznych, kabin prysznicowych, wanien i brodzików akrylowych, mebli łazienkowych oraz innych artykułów około łazienkowych). Od 1998 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Trzeba być ambitnym i ciężko pracować

2016-04-13
anonimowo
Firma, w której ambicja i ciężka praca skutkują dobrymi efektami. Można się uczyć, doskonalić swoje obecne umiejętności a jak się ktoś wykazuje to i awansować. Jest stresująco, ale stres to chyba domena korporacji takich jak ta. Ja sobie radziłam dobrze z tym stresem i dla mnie był do wytrzymania. Niektórzy odchodzili jednak głównie przez to.

Pieniądze zaproponowali dobre, godziny pracy takie typowo korporacyjne, atmosferę mogę tylko chwalić - ogólnie poza stresem nie widziałam powodów do narzekania.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Sales Representative (Praca)

2016-10-13
Branża: SprzedażMiejsce: KielceTermin rozmowy: 9.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz