Rovese

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja

O Rovese

ROVESE S.A. to jedna z wiodących firm produkcyjnych na rynku europejskim z polskim kapitałem. Przedmiotem podstawowej działalności Grupy Rovese jest produkcja i dystrybucja wyrobów wykorzystywanych do wykańczania i wyposażenia łazienek (produktów ceramiki sanitarnej, płytek ceramicznych, kabin prysznicowych, wanien i brodzików akrylowych, mebli łazienkowych oraz innych artykułów około łazienkowych). Od 1998 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Trzeba być ambitnym i ciężko pracować

anonimowo
Firma, w której ambicja i ciężka praca skutkują dobrymi efektami. Można się uczyć, doskonalić swoje obecne umiejętności a jak się ktoś wykazuje to i awansować. Jest stresująco, ale stres to chyba domena korporacji takich jak ta. Ja sobie radziłam dobrze z tym stresem i dla mnie był do wytrzymania. Niektórzy odchodzili jednak głównie przez to.

Pieniądze zaproponowali dobre, godziny pracy takie typowo korporacyjne, atmosferę mogę tylko chwalić - ogólnie poza stresem nie widziałam powodów do narzekania.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Sales Representative (Praca)

  Branża: SprzedażMiejsce: KielceTermin rozmowy: 9.2016
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Obsługa programów, Inne
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  W moim wypadku rekrutacja składała się dosłownie z 2 części rozmowy przez telefon i spotkania. Nie była bardzo wymagająca przynajmniej w porównaniu do innych rekrutacji na podobne stanowisko. Była wręcz przyjemna. Rozmowy bardzo fajnie prowadzone, nie czułem się jak na przesłuchaniu. Pytań dużo i bardzo skrajnie różnych z jednej strony doświadczenie, umiejętności sprzedażowe, dalej wiedza o branży aż po chęć do częstego wyjeżdżania służbowo. Bardzo rozbieżne jak to przy takim stanowisku.

  Przez telefon tylko ustalili niektóre kwestie z CV i dopytali o dyspozycyjność główna rozmowa rozgrywała się już w firmie.