Logo ROHLIG SUUS Logistics S.A.
+ Dodaj opinię

ROHLIG SUUS Logistics S.A.

Czy to Twoja firma?
Jesteśmy jedynym polskim operatorem logistycznym o globalnych możliwościach. W ramach komplementarnego wachlarza usług, który obejmuje transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy, usługi magazynowe, projekty cargo oraz obsługę celną, proponujemy naszym Klientom najlepsze rozwiązania optymalnie dostosowane do ich potrzeb. ROHLIG SUUS stwarza szerokie możliwości doświadczonym pracownikom, a także młodym osobom. Firma dba o rozwój całego Zespołu niezależnie od pełnionej funkcji i doświadczenia.

Rozmowy kwalifikacyjne w ROHLIG SUUS Logistics S.A.

(2)

Przeczytaj relacje z rozmów kwalifikacyjnych osób, które aplikowały do tej firmy

2 relacji z rozmów
100%
0%
0%
+Dodaj relację
Pokaż:
od najnowszych

Tylko wiarygodne relacje z rozmów kwalifikacyjnych. Nie pozwalamy pracodawcom na ich modyfikowanie.

Aplikowałeś na: Asystent ds. obsługi klienta

Rekrutacja odbyła się:listopad 2016, Sokołów

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 1

Moje relacja:

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i wydaje mi się, że przebiegało to tak jak powinna wyglądać rozmowa. Pytań nie tak dużo jak się spodziewałam. Myślałam, że będą mnie tam trzymać i trzymać a tu nie. Trochę przepytali i na tym się skończyło. Zapytali mnie na przykład gdzie zdobywałam doświadczenie w obsłudze klienta i co tam wtedy należało do moich obowiązków. Na jakim poziomie uważam, że znam arkusze excelowskie. Czy lubię i chcę się dalej uczyć. Od kiedy mogłabym zaczynać pracę. Czy wcześniej pracowałam w logistyce i wiem jak to wszystko przebiega. Czy umiem pracować pod dużą presją czasu. A gdzieś pod koniec ile chce zarabiać. Na drugi etap się nie dostałam, ale nawet nie wiem czy na pewno był.

Rozwiń
Data dodania: 28.11.2016

Aplikowałeś na: Specjalista ds. Administracyjnych

Rekrutacja odbyła się:luty 2016, Bydgoszcz

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 2

Moje relacja:

Uczestniczyłam w dwóch rozmowach kwalifikacyjnych w trakcie starania się o pracę w ROHLIG SUUS Logistics. Przechodziłam już przez kilka rekrutacji i te były bardzo podobne do tego, co pamiętałam z innych firm. Pierwszą rozmowę poprowadziła sympatyczna pani z działu personalnego firmy. Zapytała jakie mam doświadczenie, prosiła żebym po kolei przedstawiła doświadczenie opisane w CV. Chciała wiedzieć czy wcześniej miałam kontakt z klientem. Po angielsku miałam opowiedzieć o sobie i o swoich zaletach, które mi się przydadzą w pracy w ich firmie. Na tym zakończyłyśmy spotkanie. Drugą rozmowę prowadził pan kierownik czy manager, nie wiem jakich określeń używają. On także chciał wiedzieć jakie mam doświadczenie i na tym skupiła się cała rozmowa. Pod koniec tylko dopytał o oczekiwania.

Rozwiń
Data dodania: 29.02.2016