Logo Rockwell Automation
+ Dodaj opinię

Rockwell Automation

Czy to Twoja firma?
Budownictwo / Inżynieria, Finanse / Bankowość, Internet / IT / Nowe Technologie, Obsługa Klienta / Call Center, Przemysł / Produkcja
Rockwell Automation jest częścią globalnego przedsiębiorstwa specjalizującego się wyłącznie w automatyce przemysłowej i informatyce, zatrudniającego około 23 tys. osób w 80 krajach świata.Tworzymy takie marki, jak Allen-Bradley czy Rockwell Software.Nasza główna siedziba znajduje się w Milwaukee, natomiast w Polsce posiadamy trzy oddziały - w Warszawie, Gdańsku i Katowicach.Obecnie mamy już ponad 30 działów, zajmujących się różnymi obszarami.

Rozmowy kwalifikacyjne w Rockwell Automation

(2)

Przeczytaj relacje z rozmów kwalifikacyjnych osób, które aplikowały do tej firmy

Pokaż:
od najnowszych

Tylko wiarygodne relacje z rozmów kwalifikacyjnych. Nie pozwalamy pracodawcom na ich modyfikowanie.

Aplikowałeś na: Monter

Rekrutacja odbyła się:sierpień 2015, Katowice

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 1

Moje relacja:

Rozmowa była stosunkowo łatwa, chyba najłatwiejsza, na jakiej byłem. Bo na wszystko wierzyli mi “na słowo”. Tzn np pytali mnie o rysunek techniczny ale nie sprawdzali go więc mi na słowo uwierzyli, że umiem ;) no a umiałem, więc i tak w porządku. Do tego dopytywali mnie o doświadczenie, gdzie wcześniej pracowałem, co robiłem, itp. Dosyć dokładnie opisałem, ogólnie rozmowa w miłej atmosferze przebiegła, nie było spiny. Wszystko na luzie, ale mega profesjonalnie.

Rozwiń
Data dodania: 28.04.2016

Aplikowałeś na: Młodszy Inżynier Technicznego Wsparcia Klienta

Rekrutacja odbyła się:grudzień 2015, Katowice

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 2

Moje relacja:

Chyba potrzebowali kogoś na już, bo rozmowa była przeprowadzona bardzo szybko. Kilka sensownych pytań i po sprawie, trwało to jakieś 15 minut. Mi się trafiły pytania: jakie mam doświadczenie? na ile znam obsługę pakietu office? czy miałem kiedyś do czynienia z pracą z klientem? czy jestem gotowy na pracę zmianową, bo u nich pracuje się w zasadzie przez całą dobę? Dodatkowo jeszcze miałem się popisać znajomością angielskiego, ponieważ szukali kogoś, kto zna język biegle. W tej części rozmowy chcieli tylko wiedzieć jakie mam zainteresowania i tam dopytywali o konkretne rzeczy. Ogólnie było profesjonalnie, tylko właśnie zadziwiająco krótko. Nie żeby mi to przeszkadzało, skoro dla nich to ok, dla mnie też :)

Rozwiń
Data dodania: 05.01.2016