Rockwell Automation

Nowe technologie / IT, Inżynieria / Konstrukcje

O Rockwell Automation

Rockwell Automation jest częścią globalnego przedsiębiorstwa zajmującego się automatyką przemysłową. Firma tworzy takie marki, jak Allen-Bradley czy Rockwell Software. W Polsce posiadają trzy oddziały - w Warszawie, Gdańsku i Katowicach.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Miejsce gwarantujące porządne warunki

anonimowo
Firma, która mi się podobała od początku już po przeczytaniu ogłoszenia, przejściu przez rekrutację i w sumie podobała mi się aż do dnia odejścia. Jak w dzisiejszych czasach bywa odejście było spowodowane lepszą propozycją finansową z innej firmy. Nie było tak, że coś mi przeszkadzało wybitnie i dlatego szukałem ciekawszych propozycji.

Trudno byłoby się przyczepić do firmy która dba o pracowników daje swobodę działania w której jest sympatyczna atmosfera benefity i co tylko jeszcze potrzebne do szczęścia.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Monter (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 8.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Znajomy Rodzina
Ogólny komentarz

Rozmowa była stosunkowo łatwa, chyba najłatwiejsza, na jakiej byłem. Bo na wszystko wierzyli mi “na słowo”. Tzn np pytali mnie o rysunek techniczny ale nie sprawdzali go więc mi na słowo uwierzyli, że umiem ;) no a umiałem, więc i tak w porządku.

Do tego dopytywali mnie o doświadczenie, gdzie wcześniej pracowałem, co robiłem, itp. Dosyć dokładnie opisałem, ogólnie rozmowa w miłej atmosferze przebiegła, nie było spiny. Wszystko na luzie, ale mega profesjonalnie.