Rockwell Automation

Badania i Rozwój, Finanse / Ekonomia, Nowe technologie / IT, Inżynieria / Konstrukcje, Przemysł / Produkcja

O Rockwell Automation


Rockwell Automation jest częścią globalnego przedsiębiorstwa specjalizującego się wyłącznie w automatyce przemysłowej i informatyce, zatrudniającego około 22 tys. osób w 80 krajach świata. Tworzymy takie marki, jak Allen-Bradley czy Rockwell Software. Nasza główna siedziba znajduje się w Milwaukee, natomiast w Polsce posiadamy trzy oddziały - w Warszawie, Gdańsku i Katowicach.


Obecnie mamy już ponad 30 działów, zajmujących się różnymi obszarami. Największy dział to zakład produkcyjny, w którym wdrażane są nowoczesne rozwiązania Przemysłu 4.0. W najnowszej katowickiej siedzibie – A4 Business Park – szybko rozwija się Dział Oprogramowania Wbudowanego, zajmujący się tworzeniem i testowaniem oprogramowania do naszych produktów oraz Globalny Dział Usług Finansowych, obsługujący transakcje firmy na całym świecie. Od 2017 roku mamy również działy Research & Development, pracujące nad rozwojem, projektowaniem i testowaniem aplikacji oraz sprzętu. Swoje działania skupiamy na połączeniu istniejących rozwiązań z danymi dostępnymi w chmurze, a także nad cyberbezpieczeństwem. Dodatkowo, nasi klienci mają dostęp do wsparcia technicznego, w Stanach Zjednoczonych, działającego 24/7.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Zdobyłem tam spore doświadczenie

anonimowo
Na początku podobało mi się w tej firmie. Było wszystko to, czego chciałem. Elastyczne godziny pracy, przyjemna atmosfera i ciekawe projekty. Mogłem zdobywać doświadczenie i uczyć się nowych rzeczy. Do tego proponowali zadowalające mnie w tamtym czasie wynagrodzenie, a do tego sporo benefitów. Niestety z kolei możliwości rozwoju nie było zbyt wiele. O przejściu do innego działu w ogóle nie było mowy, a o awans we własnym też było trudno. To po pewnym czasie zaczęło mnie jednak trochę zniechęcać. Ostatecznie otrzymałem propozycję z innej firmy, gdzie dawali i lepszą kasę i możliwości rozwoju. Ale i tak cieszę się, że spróbowałem w Rockwell, bo na pewno sporo się tam nauczyłem.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Monter (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 8.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Znajomy Rodzina
Ogólny komentarz

Rozmowa była stosunkowo łatwa, chyba najłatwiejsza, na jakiej byłem. Bo na wszystko wierzyli mi “na słowo”. Tzn np pytali mnie o rysunek techniczny ale nie sprawdzali go więc mi na słowo uwierzyli, że umiem ;) no a umiałem, więc i tak w porządku.

Do tego dopytywali mnie o doświadczenie, gdzie wcześniej pracowałem, co robiłem, itp. Dosyć dokładnie opisałem, ogólnie rozmowa w miłej atmosferze przebiegła, nie było spiny. Wszystko na luzie, ale mega profesjonalnie.