Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Rockwell Automation

Nowe technologie / IT, Inżynieria / Konstrukcje

O Rockwell Automation

Rockwell Automation jest częścią globalnego przedsiębiorstwa zajmującego się automatyką przemysłową. Firma tworzy takie marki, jak Allen-Bradley czy Rockwell Software. W Polsce posiadają trzy oddziały - w Warszawie, Gdańsku i Katowicach.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Na początek drogi zawodowej

anonimowo
Zaczynałam w tej firmie swoją karierę zawodową i wtedy było ok. Teraz z perspektywy czasu widzę, że były pewne wady, ale na początku mi one aż tak nie przeszkadzały. Główną zaletą pracy w Rockwell Automation była super atmosfera. Naprawdę byli tam bardzo fajni ludzie i dogadywałam się z nimi bez żadnych problemów. Do tego mogłam zdobywać doświadczenie i nie odczuwałam przy tym żadnej presji ze strony przełożonych. Co do zarobków to były przeciętne, ale znośne. Najmniej podobało mi się to, że możliwości rozwoju były ograniczone. Na awanse to tam za bardzo nie można było liczyć. To był w zasadzie główny powód, dla którego stamtąd odeszłam.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Monter (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: KatowiceTermin rozmowy: 8.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Znajomy Rodzina
Ogólny komentarz

Rozmowa była stosunkowo łatwa, chyba najłatwiejsza, na jakiej byłem. Bo na wszystko wierzyli mi “na słowo”. Tzn np pytali mnie o rysunek techniczny ale nie sprawdzali go więc mi na słowo uwierzyli, że umiem ;) no a umiałem, więc i tak w porządku.

Do tego dopytywali mnie o doświadczenie, gdzie wcześniej pracowałem, co robiłem, itp. Dosyć dokładnie opisałem, ogólnie rozmowa w miłej atmosferze przebiegła, nie było spiny. Wszystko na luzie, ale mega profesjonalnie.