Roche Polska

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Roche Polska

Roche Polska jest częścią największej firmy biotechnologicznej na świecie, działającej w sektorze ochrony zdrowia. Celem jest tworzenie i dostarczanie innowacyjnych leków w obszarach onkologii, transplantologii, reumatologii, nefrologii, chorób zakaźnych i innych, mających wpływ na długość i jakość życia pacjentów.


Firma zatrudnia również ponad 400 programistów, tworzących światowej klasy rozwiązania IT, wspierające procesy biznesowe oraz misję i innowacyjność Roche.


 


Dlaczego warto pracować w Roche Polska:


W Polsce firma Roche jest pracodawcą zarówno na rynku farmaceutycznym, jak również na rynku IT.


Firma zapewnia atrakcyjne warunki pracy i dąży do ciągłej ich poprawy. Dba aby wszyscy czuli się docenieni i szanowani oraz mogli w pełni wykorzystywać i rozwijać swój potencjał.


Wysokie standardy Roche Polska jako pracodawcy potwierdzają certyfikaty Top Employer Polska i Top Employer Europe, które firma otrzymuje od kilku lat.


 


Kultura organizacji (atmosfera i warunki pracy):


Roche Polska wyróżnia kultura otwartego dialogu i wysokiej efektywności pracy. W Roche wierzymy, że motorem kreatywności, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów są różne, czasem nawet sprzeczne podejścia, perspektywy i doświadczenia. To środowisko pracy, w którym pomysły i opinie wymienia się otwarcie i z poszanowaniem praw innych.


 


W ramach programu Absolwent na przełomie maja i czerwca rekrutujemy do działów:  • Medyczny

  • Prawny

  • Finansowy

  • HR

  • Marketing i Komunikacja


 


Przez cały rok Globalne Centrum IT rekrutuje w ramach Programu Graduate studentów i absolwentów - pasjonatów nowych technologii, chcących doskonalić swoje umiejętności programowania - więcej informacji na www.it.roche.pl


Więcej informacji o firmie Roche Polska na stronie www.roche.pl.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Firma, którą można polecać innym

2017-01-02
anonimowo
Polski oddział Roche można polecać innym ludziom, którzy szukają pracy lub chcą zmienić pracę. Do tej pracy warto przejść. Dla wysokich wynagrodzeń, super traktowania pracowników, benefitów, atmosfery, rozwojowości, możliwości awansów, międzynarodowości, szkoleń różnorodnego rodzaju i godzin pracy można przyjść właśnie tutaj. Moja praca w Roche była jedną z najlepszych prac do tej pory. Szczerze uważam, że firmę należy docenić za całokształt mimo swojej korporacyjnej struktury robi wszystko żeby ludziom chciało się w niej pracować.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Junior Java Developer (Praca)

2015-12-16
Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 4 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz