Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Roche Polska

Nowe technologie / IT, Farmaceutyka / Medycyna

O Roche Polska

Roche Polska jest częścią największej firmy biotechnologicznej na świecie, działającej w sektorze ochrony zdrowia. Naszym celem jest tworzenie i dostarczanie innowacyjnych leków w obszarach onkologii, transplantologii, reumatologii, nefrologii, chorób zakaźnych i innych, mających wpływ na długość i jakość życia pacjentów.

Firma zatrudnia również ponad 400 specjalistów IT, tworzących światowej klasy rozwiązania informatyczne, wspierające procesy biznesowe oraz misję i innowacyjność Roche.

 

Dlaczego warto pracować w Roche Polska:

W Polsce firma Roche jest pracodawcą zarówno na rynku farmaceutycznym, jak również na rynku IT.

Dbamy o atrakcyjne warunki pracy i o to, aby wszyscy czuli się docenieni i szanowani oraz mogli w pełni wykorzystywać i rozwijać swój potencjał.

Nasze wysokie standardy jako pracodawcy potwierdzają certyfikaty Top Employer Polska i Top Employer Europe, które otrzymujemy od kilku lat.

 

Kultura organizacji (atmosfera i warunki pracy):

W Roche Polska wspólnie tworzymy kulturę wzajemnego poszanowania, otwartego dialogu i wysokiej efektywności pracy. Wierzymy, że motorem kreatywności, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów są różne, czasem nawet sprzeczne podejścia, perspektywy i doświadczenia. Promujemy środowisko pracy, w którym wymieniamy pomysły i opinie otwarcie i z poszanowaniem praw innych.

 

W ramach Programu Absolwent rekrutujemy do działów:

 • Medycznego
 • Prawnego
 • Finansowego
 • HR
 • Marketingu
 • Komunikacji

 

Przez cały rok Globalne Centrum IT rekrutuje w ramach Programu Graduate studentów i absolwentów - pasjonatów nowych technologii, chcących doskonalić swoje umiejętności programowania - więcej informacji na www.it.roche.pl

Więcej informacji o firmie Roche Polska na stronie www.roche.pl.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ciekawa praca

anonimowo
Bardzo fajna firma, zwłaszcza dla początkujących. Można się tu dużo nauczyć. Ja na pewno zdobyłem ciekawe doświadczenie i rozwinąłem swoje kompetencje. A to wszystko dzięki wspaniałym ludziom. Prawdziwi specjaliści w swoim fachu. Nasza współpraca układała się bardzo dobrze, a do tego panowała przyjemna atmosfera. Za główną wadę uważam jednak wynagrodzenie. Branża IT oferuje zazwyczaj spore pieniądze, a w Roche zarobki nie były jakieś powalające. Gdyby nie to, to naprawdę byłaby to firma na najwyższym poziomie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
 • Prywatna opieka medyczna
 • Kursy / konferencje
 • Narzędzia pracy
 • Karta sportowa

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Junior Java Developer (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 4 etapy
 • Rozmowa przez telefon
 • Testy specjalistyczne
 • Spotkanie w firmie
 • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Cele życiowe, Zainteresowania, Inne, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Uczelnia, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
 • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Pierwsza część rekrutacji to rozmowa telefoniczna. Pani standardowo wybadała sytuację - zwłaszcza dyspozycyjność, wcześniejsze drobne doświadczenia, poziom znajomości Javy i angielskiego (pytała trochę po angielsku, najpierw się upewniła, że możemy przejść na ten język).

Później zaproszenie na spotkanie u nich i dwie części. Pierwsza testowa, proste zadania z Javy, trochę na analityczne myślenie. Druga - rozmowa rekrutacyjna. Początek to informacje o firmie i zasadach zatrudnienia z ich strony. Ponieważ był to program stażowy, powiedzieli, że będzie trwał 12 miesięcy, można zostać na stałe, szukają kogoś na minimum 4 dni w tygodniu. Później pytania na przykład o moją motywację do pracy, czego chcę się nauczyć, gdzie się widzę za 2-3 lata, jakie są moje zainteresowania. Rozmowa praktycznie jak każda inna, nie ma powodów do obaw.