Roche Polska

Nowe technologie / IT, Farmaceutyka / Medycyna

O Roche Polska

Roche Polska jest częścią największej firmy biotechnologicznej na świecie, działającej w sektorze ochrony zdrowia. Naszym celem jest tworzenie i dostarczanie innowacyjnych leków w obszarach onkologii, transplantologii, reumatologii, nefrologii, chorób zakaźnych i innych, mających wpływ na długość i jakość życia pacjentów.

Firma zatrudnia również ponad 400 specjalistów IT, tworzących światowej klasy rozwiązania informatyczne, wspierające procesy biznesowe oraz misję i innowacyjność Roche.

 

Dlaczego warto pracować w Roche Polska:

W Polsce firma Roche jest pracodawcą zarówno na rynku farmaceutycznym, jak również na rynku IT.

Dbamy o atrakcyjne warunki pracy i o to, aby wszyscy czuli się docenieni i szanowani oraz mogli w pełni wykorzystywać i rozwijać swój potencjał.

Nasze wysokie standardy jako pracodawcy potwierdzają certyfikaty Top Employer Polska i Top Employer Europe, które otrzymujemy od kilku lat.

 

Kultura organizacji (atmosfera i warunki pracy):

W Roche Polska wspólnie tworzymy kulturę wzajemnego poszanowania, otwartego dialogu i wysokiej efektywności pracy. Wierzymy, że motorem kreatywności, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów są różne, czasem nawet sprzeczne podejścia, perspektywy i doświadczenia. Promujemy środowisko pracy, w którym wymieniamy pomysły i opinie otwarcie i z poszanowaniem praw innych.

 

W ramach Programu Absolwent rekrutujemy do działów:

 • Medycznego
 • Prawnego
 • Finansowego
 • HR
 • Marketingu
 • Komunikacji

 

Przez cały rok Globalne Centrum IT rekrutuje w ramach Programu Graduate studentów i absolwentów - pasjonatów nowych technologii, chcących doskonalić swoje umiejętności programowania - więcej informacji na www.it.roche.pl

Więcej informacji o firmie Roche Polska na stronie www.roche.pl.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Firma, którą można polecać innym

anonimowo
Polski oddział Roche można polecać innym ludziom, którzy szukają pracy lub chcą zmienić pracę. Do tej pracy warto przejść. Dla wysokich wynagrodzeń, super traktowania pracowników, benefitów, atmosfery, rozwojowości, możliwości awansów, międzynarodowości, szkoleń różnorodnego rodzaju i godzin pracy można przyjść właśnie tutaj. Moja praca w Roche była jedną z najlepszych prac do tej pory. Szczerze uważam, że firmę należy docenić za całokształt mimo swojej korporacyjnej struktury robi wszystko żeby ludziom chciało się w niej pracować.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
 • Prywatna opieka medyczna
 • Kursy / konferencje
 • Karta sportowa
 • Wyjazdy integracyjne

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Junior Java Developer (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 4 etapy
 • Rozmowa przez telefon
 • Testy specjalistyczne
 • Spotkanie w firmie
 • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Cele życiowe, Zainteresowania, Inne, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Uczelnia, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
 • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Pierwsza część rekrutacji to rozmowa telefoniczna. Pani standardowo wybadała sytuację - zwłaszcza dyspozycyjność, wcześniejsze drobne doświadczenia, poziom znajomości Javy i angielskiego (pytała trochę po angielsku, najpierw się upewniła, że możemy przejść na ten język).

Później zaproszenie na spotkanie u nich i dwie części. Pierwsza testowa, proste zadania z Javy, trochę na analityczne myślenie. Druga - rozmowa rekrutacyjna. Początek to informacje o firmie i zasadach zatrudnienia z ich strony. Ponieważ był to program stażowy, powiedzieli, że będzie trwał 12 miesięcy, można zostać na stałe, szukają kogoś na minimum 4 dni w tygodniu. Później pytania na przykład o moją motywację do pracy, czego chcę się nauczyć, gdzie się widzę za 2-3 lata, jakie są moje zainteresowania. Rozmowa praktycznie jak każda inna, nie ma powodów do obaw.