Rembor General

Inżynieria / Konstrukcje, Nieruchomości / Budownictwo
brak

O Rembor General

Rembor General Sp. z o.o. Sp. k. to firma zajmująca się kompleksowym wykonawstwem robót budowlanych. Rembor specjalizuje się w sektorze przemysłowym i użytkowym. Przedsiębiorstwo istnieje od 25 lat - obecnie zatrudnia ponad 100 pracowników.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo rozwojowa praca

Kosztorysant
NIe pracowałem tam na tyle długo żeby móc w pełni wypowiedzieć się o firmie, ale co nieco mogę opisać. Pracowałem tam jako kosztorysant. Praca ogólnie całkiem przyjemna i prosta. Czasem robiło się trochę stresująco, kiedy nawarstwiało się pracy, ale tak jest raczej wszędzie. Ja z czasem uznałem, że ta praca jest dla mnie trochę zbyt monotonna i potrzebuję większego rozwoju, dlatego postanowiłem zmienić pracę. Mimo to pozytywnie wspominam okres pracy tam bo jednak czegoś się nauczyłem i zdobyłem cenne doświadczenie. Jeśli chodzi o warunki pracy, pensję itp. to od samego początku jasno stawiają sprawę, więc wiedziałem na czym stoję. Pensje nie są może jakieś bardzo wysokie, ale z tego co wiem jeśli ktoś się solidnie wykazuje to można negocjować i liczyć na jakieś podwyżki. Wszyscy mają opłacone ubezpieczenie i odprowadzane składki więc w tych kwestiach dba się tu o pracownika. Atmosfera w pracy była w porządku, ludzie też ok. W zasadzie jak wszędzie, z kimś się dogadasz, a z kimś nie, ale wszyscy dobrze ze sobą współpracują. Miłym dodatkiem było to, że firma zaoferowała mi kurs angielskiego z czego bardzo chętnie skorzystałem.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Karta sportowa
  • System premiowy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Kosztorysant (Praca)

Branża: Nieruchomości / BudownictwoMiejsce: Tomaszów MazowieckiTermin rozmowy: 2.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Aplikowałem do tej firmy na stanowisko kosztorysanta. Telefonicznie zaproszono mnie na spotkanie do biura. Cała rozmowa zapadła mi w pamięć, ponieważ Pani z hr była przemiła i bardzo profesjonalnie przeprowadziła całą rozmowę. Zostałem przepytany od a do z, ale to dobrze bo znaczy to, że firma przykłada dużą wagę do tego kogo zatrudnia. Poza ogólnymi pytaniami dotyczącymi mojego wykształcenia, poprzednich doświadczeń zawodowych czy pozytywnych i negatywnych cech charakteru, padło sporo pytań stricte związanych ze stanowiskiem. Pamiętam, że Pani pytała o to jakich narzędzi używałem do tej pory do wycen oraz z jakich programów korzystałem wyceniając inwestycje.
Jeśli kogoś interesuje ta branża to niech aplikuje śmiało, ale warto przyjść na rozmowę przygotowanym ;)