Relayr (Proximetry Poland Sp. z o.o.)

Nowe technologie / IT, Telekomunikacja

O Relayr (Proximetry Poland Sp. z o.o.)

Proximetry Poland Sp. z o.o. jest producentem oprogramowania i oddziałem badawczo-rozwojowym amerykańskiej firmy Proximetry Inc.

Flagowym produktem firmy jest AirSync™ – wysokiej klasy system zarządzania umożliwiający dynamiczne zarządzanie i kontrolę heterogenicznych sieci bezprzewodowych. Najnowsza wersja systemu AirSync™ jest platformą wspomagającą budowanie nowych aplikacji i usług opartych na koncepcji Internetu Rzeczy (Internet of Things - IoT) gdzie urządzenia cyfrowe i przedmioty fizyczne komunikują się między sobą.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Rozwojowe miejsce pracy

Programista
Jestem programistą w Proximetry. W tej pracy najbardziej podoba mi, że firma bardzo mocno stoi technologicznie, o żadnym zastoju nie ma mowy. Atmosfera bardzo przyjazna, nie ma niezdrowej rywalizacji ani jakichś większych spięć w zespole. Płace mogłyby być wyższe, choć niektórych z pewnością usatysfakcjonują. O awans trzeba się mocno wystarać, ale nie jest niemożliwy, znam jednak firmy, w których jest nieco łatwiej awansować, więc poprawiłbym również to. Nie jest to moja praca marzeń, ale o wyrządzaniu krzywdy, wyzysku itp. nie ma mowy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance