Regenersis

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Regenersis

Regenersis zajmuje się naprawą urządzeń elektronicznych i ciągle stara się poszerzyć zakres świadczonych usług poprzez poszukiwanie atrakcyjnych, niszowych rynków – np. w sektorze płatności i terminali czy urządzeń medycznych.

Regenersis współpracuje z markami, które są liderami światowego rynku nowoczesnych technologii. Wspiera cały cykl życia produktu - od momentu jego zaprojektowania i wprowadzenia na rynek, poprzez obsługę przedsprzedażową, po programy obejmujące wymianę urządzeń oraz recykling.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Przeciętny pracodawca

2016-04-13
anonimowo
Praca ma parę plusów np. godziny pracy, benefity w postaci multisporta i prywatnej opieki medycznej w Luxmedzie, fajna atmosfera i podwyżki raz do roku (ale niskie).

Ma też parę minusów np. wynagrodzenie podstawowe dużo niższe niż w innych firmach na rynku, słaby system motywacyjny (system motywacyjny, który nie motywuje= nie działa) i stres.

Czy ktoś chce tu pracować mając pełen obraz sytuacji to już od niego zależy. Ja się skusiłem i przynajmniej wiem jak to wygląda od środka.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Konsultant Techniczny ds. Jakości (Praca)

2016-03-15
Branża: Kontrola JakościMiejsce: RaszynTermin rozmowy: 2.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz