Regenersis

Instalacja / Utrzymanie / Serwis

O Regenersis

Regenersis zajmuje się naprawą urządzeń elektronicznych i ciągle stara się poszerzyć zakres świadczonych usług poprzez poszukiwanie atrakcyjnych, niszowych rynków – np. w sektorze płatności i terminali czy urządzeń medycznych.

Regenersis współpracuje z markami, które są liderami światowego rynku nowoczesnych technologii. Wspiera cały cykl życia produktu - od momentu jego zaprojektowania i wprowadzenia na rynek, poprzez obsługę przedsprzedażową, po programy obejmujące wymianę urządzeń oraz recykling.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Przeciętny pracodawca

anonimowo
Praca ma parę plusów np. godziny pracy, benefity w postaci multisporta i prywatnej opieki medycznej w Luxmedzie, fajna atmosfera i podwyżki raz do roku (ale niskie).

Ma też parę minusów np. wynagrodzenie podstawowe dużo niższe niż w innych firmach na rynku, słaby system motywacyjny (system motywacyjny, który nie motywuje= nie działa) i stres.

Czy ktoś chce tu pracować mając pełen obraz sytuacji to już od niego zależy. Ja się skusiłem i przynajmniej wiem jak to wygląda od środka.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Konsultant Techniczny ds. Jakości (Praca)

Branża: Kontrola JakościMiejsce: RaszynTermin rozmowy: 2.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Na stanowisko, na które wysłałem zgłoszenie rekrutacja składała się z rozmowy przez telefon i na miejscu. Trzeba od razu się nastawić na mówienie po angielsku, bo o to pytają na dwóch częściach.

Tak z pytań to nie pamiętam konkretów, ale tak ogólnie chcieli wiedzieć jakie mam doświadczenie, jakie studia skończyłem, czy umiem robić bardziej zaawansowane rzeczy w excelu, czym się interesuje, ile chce zarobić na tym stanowisku i kiedy kończy mi się umowa z poprzednią firmą.

Nic mnie nie zaskoczyło, ale ogólnie było sympatycznie. Jeszcze miałem na spotkaniu już powiedzieć czy wcześniej kierowałem zespołem ludzi. A tak to same takie oczywistości jak wyżej wypisałem