Flint Group

Administracja biurowa, Obsługa Klienta / Call Center, Sprzedaż, Przemysł / Produkcja, Księgowość / Audyt / Podatki

O Flint Group

Flint Group jest jednym ze światowych liderów przemysłu poligraficznego i opakowaniowego oferującego niezrównaną gamę produktów obejmujących tusze, cyfrowe prasy drukarskie, obciągi drukarskie, odczynniki drukarskie, płyty i rękawy fleksograficzne, materiały eksploatacyjne i barwniki. Dzięki posiadaniu imponujących zasobów globalnych, oferowaniu lokalnych usług i dogłębnej wiedzy specjalistycznej o indywidualnych potrzebach naszych klientów - dążymy do dostarczania kolorów i funkcji dla produktów drukarskich i opakowaniowych, których konsumenci dotykają, oglądają i używają na co dzień...


W Polsce istniejemy od 1999 roku. Aktualnie zatrudniamy blisko 300 osób, a dzięki intensywnemu rozwojowi szukamy wielu utalentowanych osób. Sprawdź - być może czekamy właśnie na Ciebie!

Oferujemy szeroki wachlarz możliwości rozwoju w działach: Finansowym, Obsługi Klienta, Sprzedażowym, Technicznym, IT, SAP, Laboratoriach, , HR i wielu innych.


Flint Group to nie tylko największy dostawca na rynku poligraficznym na całym świecie, ale również:

 • kultura organizacji oparta na energii i pasji,
 • inicjatywa i kreatywność,
 • szansa udziału w licznych projektach w zespole profesjonalistów,
 • wartościowe doświadczenie zdobywane w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji.


To miejsce, w którym Twój talent zostanie doceniony, a pomysły wzięte pod uwagę.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo fajne podejście do pracownika

Technik
Firma jako pracodawca wypadała bardzo pozytywnie w mojej ocenie. Teraz może po punktach tak bardzo tego nie widać, że mi się u nich fajnie pracowało, ale naprawdę tak było. Zresztą u nich uczyłem się zawodu a to już coś. Zapamiętałem stamtąd pozytywną atmosferę, pracowałem u nich w dobrych godzinach i za przyzwoite pieniądze. To nie było ani stanowisko ani firma stworzona do awansów, więc dlatego ta moja ocena przy możliwościach awansu jest niska.

Po jakimś czasie nie dało się więcej rozwijać, ale na początek nauczyć się można było bardzo dużo.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
 • Kursy / konferencje
 • Narzędzia pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

AP Team Leader (Praca)

Branża: Zarządzanie projektemMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 5.2016
Proces rekrutacji: 4 etapy
 • Rozmowa przez telefon
 • Testy specjalistyczne
 • Spotkanie w firmie
 • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
 • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rekrutacja przebiegała bardzo sprawnie. Moim zdaniem była dobrze prowadzona. 1. Rozmowa przez telefon 2. testy z języków (angielski + u mnie niemiecki) 3. rozmowa kwalifikacyjna 4. referencje dla uzyskania opinii od wcześniejszych pracodawców

Ze względu na to, że na tym stanowisku wymagano płynnej znajomości dwóch języków, należało się również wykazać ich znajomością w mowie. Wobec tego część rozmów była prowadzona po angielsku i po niemiecku. Pytania, które otrzymałem, dotyczyły oczywiście także doświadczenia, oczekiwań, wykształcenia, umiejętności zarządzania ludźmi i wielu innych kwestii. Myślę, że większość dało się przewidzieć. Najważniejsza rada - nie należy się stresować, zwłaszcza jak się wie, ilu etapów rekrutacji można się spodziewać.