Flint Group

Finanse / Ekonomia, Sprzedaż, Przemysł / Produkcja, Transport / Logistyka, Księgowość / Audyt / Podatki

O Flint Group

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wiodącym dostawcą przemysłu poligraficznego i opakowaniowego na świecie. Nasze farby używane są do druku opakowań największych i najbardziej rozpoznawalnych marek konsumenckich. Oznacza to, że masz kontakt z efektami naszej pracy codziennie – np. kiedy robisz zakupy albo zamawiasz kawę.


Jak działamy?

Chcemy być niezawodnym partnerem w branży poligraficznej i opakowań. Nieustannie inwestujemy w rozwój i innowacje, a podstawą wszystkich naszych działań jest troska o bezpieczeństwo i najwyższe standardy etyczne. Takie podejście pomogło nam zdobyć zaufanie klientów i pracowników.


Flint Group w liczbach

Zatrudniamy 8 tys. pracowników w 140 lokalizacjach, w ponad 40 krajach. Od 1999 roku działamy w Polsce, gdzie zatrudniamy ponad 300 osób. Na całym świecie obsługujemy ponad 20 tys. klientów, współpracując z ponad 900 dystrybutorami i agentami.


Co robimy w Polsce?

W Polsce ulokowaliśmy oddziały firmy kluczowe dla całej grupy: unikalne w branży laboratorium Global Colour Centre, dystrybucję i serwis techniczny naszych produktów, a także centrum wspierające nasze procesy biznesowe na całym świecie (m.in. finanse, HR, logistyka czy obsługa klienta).


Dlaczego warto?

Stawiamy na specjalistów – nasi pracownicy są ekspertami w swoich dziedzinach. To osoby, od których możesz się wiele nauczyć. Jako członek zespołu Flint Group sam kształtujesz swoje środowisko pracy i procesy, które realizujesz na co dzień. Cenimy Twój indywidualizm i własny styl pracy, ale jednocześnie wiemy, jak wiele można osiągnąć, działając wspólnie. Wierzymy, że razem możemy więcej.

Nasz zespół cechuje optymizm i kreatywność, a do nowych wyzwań podchodzimy z entuzjazmem. Wiemy, że firmę tworzą ludzie, dlatego komfort pracy jest dla nas równie ważny jak realizacja celów biznesowych.


Dowiedz się więcej:

www.colouryourcareer.pl!

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo fajne podejście do pracownika

Technik
Firma jako pracodawca wypadała bardzo pozytywnie w mojej ocenie. Teraz może po punktach tak bardzo tego nie widać, że mi się u nich fajnie pracowało, ale naprawdę tak było. Zresztą u nich uczyłem się zawodu a to już coś. Zapamiętałem stamtąd pozytywną atmosferę, pracowałem u nich w dobrych godzinach i za przyzwoite pieniądze. To nie było ani stanowisko ani firma stworzona do awansów, więc dlatego ta moja ocena przy możliwościach awansu jest niska.

Po jakimś czasie nie dało się więcej rozwijać, ale na początek nauczyć się można było bardzo dużo.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

AP Team Leader (Praca)

Branża: Zarządzanie projektemMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 5.2016
Proces rekrutacji: 4 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rekrutacja przebiegała bardzo sprawnie. Moim zdaniem była dobrze prowadzona. 1. Rozmowa przez telefon 2. testy z języków (angielski + u mnie niemiecki) 3. rozmowa kwalifikacyjna 4. referencje dla uzyskania opinii od wcześniejszych pracodawców

Ze względu na to, że na tym stanowisku wymagano płynnej znajomości dwóch języków, należało się również wykazać ich znajomością w mowie. Wobec tego część rozmów była prowadzona po angielsku i po niemiecku. Pytania, które otrzymałem, dotyczyły oczywiście także doświadczenia, oczekiwań, wykształcenia, umiejętności zarządzania ludźmi i wielu innych kwestii. Myślę, że większość dało się przewidzieć. Najważniejsza rada - nie należy się stresować, zwłaszcza jak się wie, ilu etapów rekrutacji można się spodziewać.