Clariant

4.1Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Clariant

Clariant to pochodzący ze Szwajcarii światowy lider w branży wyspecjalizowanych produktów chemicznych. W 2015 r. firma zatrudniała na świecie ponad 17 tysięcy pracowników, dzieląc swoją działalność na cztery obszary biznesowe: Care Chemicals, Catalysis & Energy, Natural Resources oraz Plastics & Coatings. Ważna są dla nas innowacje – posiadamy ponad 7 tys. patentów, na działalność badawczo-rozwojową przeznaczamy rocznie ponad 200 mln franków szwajcarskich.


W Polsce działamy od 25 lat - w Gdańsku, Warszawie, Łodzi i Konstantynowie Łódzkim, gdzie znajduje się jeden z najnowocześniejszych w Europie zakładów produkujący koncentraty barwiące. W 2013 roku otworzyliśmy w Łodzi Centrum Usług Wspólnych, które w sposób kompleksowy (end-to-end) jest odpowiedzialne za procesy biznesowe jednostek z krajów Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Ameryki Łacińskiej. Docelowo w polskim biurze będzie pracowało  ponad 300 specjalistów w obszarach:  • Source to Pay: od procesu zakupowego po opłacanie faktur za dostawy,

  • Order to Cash: od złożenia zamówienia, poprzez organizację transportu, aż po ściąganie należności

  • Data to Insight: analiza finansowa.

Nowe OpinieDodaj

4.2

Perspektywa rozwoju, znana marka, sympatyczna atmosfera

2016-07-08
Księgowa
Te trzy rzeczy, które pojawiły się w tytule prawie w pełni oddają to co myślę o Clariant. Do tego dorzuciłabym jeszcze kwestię finansową - zarobki na dobrym poziomie, elastyczne podejście do godzin pracy i fajne szkolenia. Zespół się wspierał i sobie pomagał co wydaje mi się nie jest takie częste w pracy.

Firma w CV otworzyła mi w późniejszym czasie nowe drogi zawodowe, ponieważ złapałam u nich bardzo dobre doświadczenie. W momencie, kiedy pracowałam w Clariant, oferowali fajne pakiety benefitów, każdy dodatkowy profit w pracy ma znaczenie.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Praktykantka (Praktyka/Staż)

2017-03-16
Branża: Księgowość / Audyt / PodatkiMiejsce: Konstantynów ŁódzkiTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz