Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Clariant

Finanse / Ekonomia, Transport / Logistyka, Księgowość / Audyt / Podatki, Zakupy

O Clariant

Clariant to pochodzący ze Szwajcarii światowy lider w branży wyspecjalizowanych produktów chemicznych. W 2015 r. firma zatrudniała na świecie ponad 17 tysięcy pracowników, dzieląc swoją działalność na cztery obszary biznesowe: Care Chemicals, Catalysis & Energy, Natural Resources oraz Plastics & Coatings. Ważna są dla nas innowacje – posiadamy ponad 7 tys. patentów, na działalność badawczo-rozwojową przeznaczamy rocznie ponad 200 mln franków szwajcarskich.

W Polsce działamy od 25 lat - w Gdańsku, Warszawie, Łodzi i Konstantynowie Łódzkim, gdzie znajduje się jeden z najnowocześniejszych w Europie zakładów produkujący koncentraty barwiące. W 2013 roku otworzyliśmy w Łodzi Centrum Usług Wspólnych, które w sposób kompleksowy (end-to-end) jest odpowiedzialne za procesy biznesowe jednostek z krajów Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Ameryki Łacińskiej. Docelowo w polskim biurze będzie pracowało ponad 300 specjalistów w obszarach:

 • Source to Pay: od procesu zakupowego po opłacanie faktur za dostawy,
 • Order to Cash: od złożenia zamówienia, poprzez organizację transportu, aż po ściąganie należności
 • Data to Insight: analiza finansowa.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Perspektywa rozwoju, znana marka, sympatyczna atmosfera

Księgowa
Te trzy rzeczy, które pojawiły się w tytule prawie w pełni oddają to co myślę o Clariant. Do tego dorzuciłabym jeszcze kwestię finansową - zarobki na dobrym poziomie, elastyczne podejście do godzin pracy i fajne szkolenia. Zespół się wspierał i sobie pomagał co wydaje mi się nie jest takie częste w pracy.

Firma w CV otworzyła mi w późniejszym czasie nowe drogi zawodowe, ponieważ złapałam u nich bardzo dobre doświadczenie. W momencie, kiedy pracowałam w Clariant, oferowali fajne pakiety benefitów, każdy dodatkowy profit w pracy ma znaczenie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
 • Prywatna opieka medyczna
 • Kursy / konferencje
 • Narzędzia pracy
 • Karta sportowa
 • Elastyczny czas pracy
 • Owoce i napoje w firmie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Praktykantka (Praktyka/Staż)

Branża: Księgowość / Audyt / PodatkiMiejsce: Konstantynów ŁódzkiTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
 • Rozmowa przez telefon
 • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania
Sposób aplikowania
 • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Przy praktykancie to nie jest wszystko takie mocno rozbudowane, skupiają się na dwóch bardzo podstawowych etapach, dokładniej na rozmowie telefonicznej i na spotkaniu. Z oczekiwań 3 rzeczy: wykształcenie, doświadczenie jeżeli jakieś się ma, znajomość angielskiego jeżeli się zna. Te trzy rzeczy się omawiało plus do tego oczekiwania, plany na przyszłość itp.

Fajnie było się dowiedzieć jakie będą zadania jak ma wyglądać praktyka i co się dostanie w ramach robienia tej praktyki.