Rainbow Tours

Sprzedaż, Turystyka / Gastronomia / Hotelarstwo

O Rainbow Tours

Rainbow Tours to touroperator działający na rynku od 26 lat. Posiada zarówno biura stacjonarne, jak i prowadzi sprzedaż online. Firma jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych, należy do członków Polskiej Izby Turystyki oraz współzałożycieli Polskiego Związku Organizatorów Turystyki. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Łodzi.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo pozytywne wspomnienia!

anonimowo
Byłam zatrudniona do konkretnego projektu jeżeli można tak powiedzieć i pracodawca w pełni wywiązał się z umowy. Pieniądze wypłacili mi w terminie, a ja w między czasie zdążyłam zobaczyć jak się pracuje w centrali tak na co dzień. Aż im zazdrościłam, bo bardzo mi się tam spodobało! Finansowo dla mnie warunki były super, nie wiem jak wychodzą stali pracownicy.

Godziny pracy miałam elastyczne co jest bardzo wygodne, ja wolę to niż przymusowe siedzenie 9-17. I atmosferę tam mieli super, tacy fajni ludzie i takie podejście do siebie nawzajem to się rzadko zdarza gdziekolwiek.Tak z doskoku Rainbowa polecam.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Opiekun Klienta (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: LublinTermin rozmowy: 9.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Dla mnie rekrutacja do Rainbowa to były 2 spotkania równie fajne i sympatycznie prowadzone chociaż z innymi osobami. Mają podobną technikę jak inni touroperatorzy tzn. pytają z wiedzy o destynacjach (bardzo proste rzeczy, które nawet przeciętny Kowalski powinien wiedzieć) i o CV. Atutem jest znajomość języków i umiejętności sprzedażowe w końcu praca polega na sprzedawaniu wycieczek. Oprócz tego mnie osobiście zapytali kiedy kończy mi się okres wypowiedzenia, dlaczego taka branża, czy jestem dyspozycyjna na tyle żeby dać radę wyjeżdżać na study toury i jakie pieniądze by mi odpowiadały.

Najnowsze oferty pracy