Rainbow Tours

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Rainbow Tours

Rainbow Tours to touroperator działający na rynku od 26 lat. Posiada zarówno biura stacjonarne, jak i prowadzi sprzedaż online. Firma jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych, należy do członków Polskiej Izby Turystyki oraz współzałożycieli Polskiego Związku Organizatorów Turystyki. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Łodzi.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Bardzo pozytywne wspomnienia!

2016-11-01
anonimowo
Byłam zatrudniona do konkretnego projektu jeżeli można tak powiedzieć i pracodawca w pełni wywiązał się z umowy. Pieniądze wypłacili mi w terminie, a ja w między czasie zdążyłam zobaczyć jak się pracuje w centrali tak na co dzień. Aż im zazdrościłam, bo bardzo mi się tam spodobało! Finansowo dla mnie warunki były super, nie wiem jak wychodzą stali pracownicy.

Godziny pracy miałam elastyczne co jest bardzo wygodne, ja wolę to niż przymusowe siedzenie 9-17. I atmosferę tam mieli super, tacy fajni ludzie i takie podejście do siebie nawzajem to się rzadko zdarza gdziekolwiek.Tak z doskoku Rainbowa polecam.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Opiekun Klienta (Praca)

2016-10-22
Branża: SprzedażMiejsce: LublinTermin rozmowy: 9.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz