QiBit

Doradztwo personalne, Human Resources

O QiBit

Jesteśmy globalną dywizją biznesową Gi Group powołaną w celu świadczenia komplementarnych usług outsourcingu IT. Oferujemy sprawdzony model współpracy z zakresu kompetencyjnego i personalnego outsourcingu. Łączymy pracodawców, którzy oferują swoim pracownikom rozwój i pracę przy ciekawych projektach z kandydatami chcącymi inwestować w świadome kształtowanie swojej ścieżki zawodowej. 
Obsługujemy kluczowe sektory rynku angażując konsultantów posiadających kompetencje, zarówno technologiczne, jak i managerskie. Pracujemy m.in. dla branż takich jak: Bankowośći finanse, IT & Telco, Ubezpieczenia, Oil & Gas, Energetyka.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajne miejsce na staż

Stażysta w dziale IT
Płatne staże to niestety rzadkość. Więc wygląda na to, że miałem sporo szczęścia, bo i trochę kasy wpadło :) i wpis do CV jest :) dobre referencje są :) i trochę się podciągnąłem w paru kwestiach.

Bardzo szli mi na rękę, jeśli chodzi o godziny pracy, także mogłem je sobie dograć z zajęciami. Poza tym sporo się nauczyłem, nikt nie robił niczego za mnie. Dostawałem zadania jak normalny pracownik i po prostu je wypełniałem. Jak czegoś nie wiedziałem, to mogłem pytać i wyjaśniali, ale nikt nie traktował mnie jak małego dziecka, które trzeba przeprowadzić przez staż za rączkę.

Chętnie bym po tym stażu został, jakby była możliwość.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Koordynator testów (Praca)

  Branża: Human ResourcesMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 11.2015
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Inne
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Wymagania na to stanowisko okazały się być dosyć wysokie. Cóż, to w sumie dobrze świadczy o firmie, że nie chcą byle kogo. Dostałem zaproszenie na rozmowę i nie do końca wiedziałem, czego się spodziewać.

  W branży jestem od kilku lat, ale jakiegoś wielkiego doświadczenia i pracy nad ogromnymi projektami w CV nie miałem. Ale jednak dostałem szansę, z czego bardzo się cieszyłem, bo nie byłem pewny, czy zaproszenie na rozmowę w ogóle dostanę.

  Rozmowa okazała się być całkiem miła, ale jednocześnie profesjonalna. Dosyć szczegółowo sprawdzono moją wiedzę z zagadnień technicznych, angielski, dopytali, co gdzie i jak robiłem.

  Można powiedzieć, że standard rekrutacyjny na takie stanowisko. Przywykłem, że mieć w CV to jedno, a umieć w rzeczywistości, to drugie. Dlatego dla mnie pytania ogólne z wiedzy branżowej były jak najbardziej na miejscu. Przynajmniej mogłem potwierdzić swoje umiejętności.