QiBit

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O QiBit

Jesteśmy globalną dywizją biznesową Gi Group powołaną w celu świadczenia komplementarnych usług outsourcingu IT. Oferujemy sprawdzony model współpracy z zakresu kompetencyjnego i personalnego outsourcingu. Łączymy pracodawców, którzy oferują swoim pracownikom rozwój i pracę przy ciekawych projektach z kandydatami chcącymi inwestować w świadome kształtowanie swojej ścieżki zawodowej. 
Obsługujemy kluczowe sektory rynku angażując konsultantów posiadających kompetencje, zarówno technologiczne, jak i managerskie. Pracujemy m.in. dla branż takich jak: Bankowośći finanse, IT & Telco, Ubezpieczenia, Oil & Gas, Energetyka.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Fajne miejsce na staż

2016-02-25
Stażysta w dziale IT
Płatne staże to niestety rzadkość. Więc wygląda na to, że miałem sporo szczęścia, bo i trochę kasy wpadło :) i wpis do CV jest :) dobre referencje są :) i trochę się podciągnąłem w paru kwestiach.

Bardzo szli mi na rękę, jeśli chodzi o godziny pracy, także mogłem je sobie dograć z zajęciami. Poza tym sporo się nauczyłem, nikt nie robił niczego za mnie. Dostawałem zadania jak normalny pracownik i po prostu je wypełniałem. Jak czegoś nie wiedziałem, to mogłem pytać i wyjaśniali, ale nikt nie traktował mnie jak małego dziecka, które trzeba przeprowadzić przez staż za rączkę.

Chętnie bym po tym stażu został, jakby była możliwość.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Koordynator testów (Praca)

2016-02-22
Branża: Human ResourcesMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 11.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz