Procter & Gamble

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja, Transport / Logistyka

O Procter & Gamble

Procter & Gamble to jedna z największych globalnych firm FMCG. Nasze marki pojawiają się w życiu ludzi na wszystkich kontynentach cztery miliardy razy dziennie. Są wśród nich produkty codziennego użytku firmowane między innymi takimi markami jak: Pampers, Ariel, Vizir, Always, Olay, Discreet, Naturella, Pantene, Head & Shoulders, Gillette, Braun czy Oral-B. W P&G działamy w głębokim przekonaniu, że największą wartością firmy są jej pracownicy - 127 tysięcy osób w 80 krajach, którzy reprezentują około 140 narodowości.

Nasza firma znana jest na świecie jako „kuźnia” talentów i liderów biznesu. Mamy za sobą prawie 180 lat tradycji i doświadczenia, którym dzielimy się każdego dnia z naszymi pracownikami.

Nowe OpinieDodaj

4.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Moja ocena stażu jest bardzo wysoka

Staż
Mój staż był wymarzony. Bardzo, ale to bardzo żałuję, że nie udało mi się zostać na stałe. Już całkiem spełniłabym swoje marzenie o najlepszej pracy :)

Na stażu nauczyłam się tyle, że nigdy nie przypuszczałam, że przyswojenie takiej ilości wiedzy w tak krótkim czasie w pracy jest możliwe. Dostawałam takie wynagrodzenie, że teraz jak spojrzę na rynek pracy to jestem rozczarowana ich propozycjami. Można powiedzieć, że P&G bardzo wysoko ustawiło poprzeczkę ;)

Nie ma ani jednej rzeczy, która mi się nie podobała albo której w jakikolwiek sposób żałuję. Staż w P&G to była niezapomniana przygoda na całe życie :)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

technik (Praca)

Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 3.2017
Proces rekrutacji: 4 etapy
  • Testy analityczne
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Jako osoba spoza Łodzi miałam zorganizowane zarówno testy, jak i rozmowy w ciągu jednego dnia. Testy bardzo podobne do przedstawionych w mailu. Następnie były rozmowy, podczas których dowiedziałam się wiele na temat pracy w firmie, organizowanych szkoleń, możliwości awansu i na temat samego stanowiska pracy. Mnóstwo pytań, wszystkie w języku polskim. W większości były to pytania dotyczące osobistych doświadczeń, co zrobisz w określonej sytuacji itp. Zajęło to mnóstwo czasu, około 5-6h. Koniec końców nie dostałam tej posady, ale dzięki temu wiem, jak wygląda skomplikowany proces rekrutacji :) Pracownicy są bardzo mili i pomocni.