Plastics Group

Sprzedaż, Transport / Logistyka

O Plastics Group

Plastics Group Sp. z o.o. jest częścią Grupy Plastics International. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą płyt, folii, półproduktów z tworzyw sztucznych oraz aluminium. Przedsiębiorstwo istnieje od 1997 roku, a obecnie posiada kilkanaście przedstawicielstw w największych miastach w całej Polsce.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

W porządku

sprzedaż
Nie wiem co tu tak o tej atmosferze piszą. Chodziły słuchy na temat tego jak bardzo się atmosfera różni między działami ale że aż tak ... ciężko mi uwierzyć

Narzekanie na pieniądze już bardziej rozumiem, narzekało się co nieco. Przeważnie to główna motywacja do szukania nowego zatrudnienia na lepszych warunkach. Padło hasło : w porządku w tytule i w porządku było. Tak się równoważyło wszystko te lepsze/gorsze strony. Fajna atmosfera z zarobkami godziny pracy z ilością szkoleń. Ciężko było dostać premię niektórzy się tym frustrowali. Fajnie za to, że dawali duże pole do popisu i swobodę.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • System premiowy
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. Sprzedaży (Praca)

Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2018
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Dawno nie byłem na tak konkretnej rozmowie kwalifikacyjnej jak w Plastics Group. Całość składała się z dwóch etapów - rozmowy telefonicznej i spotkania w biurze. Rozmowa telefoniczna to nic skomplikowanego, kilka szybkich prostych pytań, potwierdzenie czy nadal jestem zainteresowany ofertą i zaproszenie na rozmowę do firmy w ustalonym terminie. Samo spotkanie w biurze było prowadzone przez prezesa firmy i przyznam, że był to pełen profesjonalizm. Pytania głównie skupiły się na moim doświadczeniu, umiejętnościach takich jak obsługa komputera, znajomości branży oraz samej firmy. Wcześniej pracowałem już jako handlowiec i to zdecydowanie pomogło mi podczas tej rozmowy. Na końcu omówiliśmy moje oczekiwania, warunki współpracy oraz kwestie dyspozycyjności. Po trzech dniach otrzymałem informację z ofertą pracy, także widać, że działają sprawnie.

Najnowsze oferty pracy