Plastics Group

Logo Plastics Group
+ Dodaj opinię

Plastics Group Czy to Twoja firma?
Plastics Group Sp. z o.o. jest częścią Grupy Plastics International. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą płyt, folii, półproduktów z tworzyw sztucznych oraz aluminium. Przedsiębiorstwo istnieje od 1997 roku, a obecnie posiada kilkanaście przedstawicielstw w największych miastach w całej Polsce.

Rozmowy kwalifikacyjne w Plastics Group

(3)

Przeczytaj relacje z rozmów kwalifikacyjnych osób, które aplikowały do tej firmy

3 relacji z rozmów kwalifikacyjnych
100%
0%
0%
+Dodaj relację
Pokaż:

Tylko wiarygodne relacje z rozmów kwalifikacyjnych. Nie pozwalamy pracodawcom na ich modyfikowanie.

Aplikowałeś na: Specjalista ds. Sprzedaży

Rekrutacja odbyła się:styczeń 2018, Warszawa

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 2

Moje relacja:

Dawno nie byłem na tak konkretnej rozmowie kwalifikacyjnej jak w Plastics Group. Całość składała się z dwóch etapów - rozmowy telefonicznej i spotkania w biurze. Rozmowa telefoniczna to nic skomplikowanego, kilka szybkich prostych pytań, potwierdzenie czy nadal jestem zainteresowany ofertą i zaproszenie na rozmowę do firmy w ustalonym terminie. Samo spotkanie w biurze było prowadzone przez prezesa firmy i przyznam, że był to pełen profesjonalizm. Pytania głównie skupiły się na moim doświadczeniu, umiejętnościach takich jak obsługa komputera, znajomości branży oraz samej firmy. Wcześniej pracowałem już jako handlowiec i to zdecydowanie pomogło mi podczas tej rozmowy. Na końcu omówiliśmy moje oczekiwania, warunki współpracy oraz kwestie dyspozycyjności. Po trzech dniach otrzymałem informację z ofertą pracy, także widać, że działają sprawnie.

Rozwiń
Data dodania: 23.04.2018

Aplikowałeś na: Pracownik działu sprzedaży

Rekrutacja odbyła się:grudzień 2016, Wrocław

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 2

Moje relacja:

Po dwóch etapach (wywiad telefoniczny i spotkanie) albo kogoś przyjmują albo nie, odpowiedź dają tak czy inaczej. Mnie na przykład pytali gdzie zdobywałam doświadczenie w sprzedaży. To było najważniejsze przynajmniej tak wyczułam. Inne rzeczy jakie ich interesowały to na ten przykład obsługa komputera, moja dyspozycyjność, techniki sprzedaży z jakich korzystam a do tego znajomość branży, w której firma pracuje. Dobrze się wcześniej przygotować i wiedzieć coś o firmie albo wiedzieć przynajmniej jakie pytania chce się zadać.

Rozwiń
Data dodania: 17.01.2017

Aplikowałeś na: Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja odbyła się:październik 2016, Warszawa

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 2

Moje relacja:

I część -> aplikowanie przez ich stronę internetową (przesyłało się tylko samo CV) II część -> rozmowa telefoniczna (pytanie czy dalej się szuka pracy, krótkie pytanie o oczekiwania i umówienie się na termin rozmowy kwalifikacyjnej) III część -> rozmowa kwalifikacyjna (na temat dotychczasowego doświadczenia zawodowego, sukcesów w pracy przedstawiciela, prawa jazdy, obsługi komputera, oczekiwań, dyspozycyjności do rozpoczęcia pracy, zaangażowania w jak najlepsze wykonywanie obowiązków) Na koniec -> informacja o wynikach rekrutacji

Rozwiń
Data dodania: 10.11.2016