Parker

Finanse / Ekonomia, Przemysł / Produkcja, Księgowość / Audyt / Podatki

O Parker

Historia firmy Parker sięga 1918 roku. Obecnie firma ma zasięg globalny, a jej roczna sprzedaż przekracza 13 miliardów dolarów. Zatrudnionych w Parkerze jest około 57 500 osób w 50 krajach na świecie.

Głównym obszarem działalności firmy jest produkcja technologii i systemów sterowania i ruchu. Dostarcza precyzyjnie zaprojektowane rozwiązania dla szerokiej gamy rynków mobilnych, przemysłowych i lotniczych.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Super warunki

anonimowo
Zacznę od tego, że roboty jest zawsze sporo i dla niektórych to może być spory minus. Nie ma siedzenia i nic nie robienia. Ale dobrze za to płacą ;) ogólnie to warunki są bardzo dobre, także to “robienie” mozna powiedzieć, że się zwraca ;) podejście do pracownika jest super, na pewno się go nie traktuje jako siły roboczej co na pewno jest miłą odmianą po bezdusznych korporacjach :/

Ja polecam, dobra firma, dobre warunki i super biuro ;)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Pracownik produkcji (Praca)

Branża: Inżynieria / KonstrukcjeMiejsce: SiechniceTermin rozmowy: 12.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
O Tobie
O Tobie:Sukcesy i Porażki, Wiedza o Firmie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Po wysłaniu CV dość szybko odezwała się do mnie Pani z działu personalnego i przeprowadziła ze mną wstępną rozmowę telefoniczną. Po tym etapie zaproszono mnie na spotkanie w siedzibie firmy. W spotkaniu brał udział przełożony działu, do którego aplikowałem oraz przedstawiciel działu personalnego. Rozmowa była profesjonalna i rzeczowa. Konkretnie opisano mi stanowisko pracy i omówiono wszystkie obowiązki wchodzące w jego zakres. Opisano mi również jakie miałbym możliwości rozwoju. Jeśli chodzi o pytania jakie zadano mi podczas procesu rekrutacji to były one raczej dość standardowe. Pytano o moje ostatnie miejsce pracy, o doświadczenie i o to od kiedy byłbym gotów rozpocząć współpracę. Kilka pytań dotyczyło też wiedzy i umiejętności wymaganych na moim stanowisku dlatego warto się przed taką rozmową co nieco przygotować z tego zakresu.
Dla mnie niestety dużą wadą była praca w systemie trzyzmianowym dlatego też musiałem odrzucić ofertę.