Pandora Jewelry Shared Services

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Pandora Jewelry Shared Services

PANDORA zajmuje się głównie projektowaniem, produkcją i dystrybucją wysokiej klasy biżuterii. Ich produkty sprzedawane są w ponad 100 krajach na 6 kontynentach. Zatrudnia ponad 16 700 pracowników na całym świecie.

Centrum Obsługi PANDORA Shared (SSC) funkcjonuje w Warszawie, w 2012 roku. Historia firmy sięga jednak dalej, bo spółka powstała już w roku 1982.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Świetny socjal i wysokie zarobki

2016-02-18
Sprzedawca
Do tej pory moja najlepsza praca, jeśli chodzi o sprzedaż. Dużo szkoleń, kierownictwo dba o to, żebyśmy dokładnie wiedziały, co sprzedajemy. No i żeby klient później do nas wrócił, jeśli mu dobrze doradzimy :) Duży nacisk kładzie się na wygląd i na podejście do kupujących. Zawsze musimy być eleganckie, miłe, kulturalne.

Świetny jest socjal, prywatna opieka medyczna i dużo dodatków. A jeśli chodzi o same szkolenia, to naprawdę super sprawa. Ludzie też są bardzo fajni, zaraz po ładnej biżuterii to największy plus pracy tutaj :))

Normy sprzedażowe też są do wyrobienia, także stres, jak w każdej pracy, ale też nie trzeba panikować, że nie uda nam się osiągnąć celu.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Sprzedawca (Praca)

2016-07-02
Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2014
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz