Okam.pl

Nieruchomości / Budownictwo, Architektura
brak

O Okam.pl

Okam na rynku deweloperskim pojawił się w roku 2004, zaś jako Okam Sp. z o.o. działa w Polsce od 2010. Powstał w wyniku połączenia z izraelskim partnerem strategicznym.

Firma jest wiodącą marką deweloperską, do jej inwestycji należą budynki mieszkalne oraz budynki użyteczności publicznej. Działą na terenie całego kraju, a jej zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Super miejsce do nauki

2018-01-10
Anonimowo
Pracuję tu od ponad 2 lat i mam raczej pozytywne przemyślenia na temat Okam. Firma oferuje pracownikom dobre warunki do nauki i rozwoju, sporą samodzielność oraz pracę przy ciekawych projektach. Fajne jest to że ludzie pracujący tu są otwarci i pomocni, nikt nikomu nogi nie podkłada. Generalnie jeśli chodzi o ekipę to panuje tu taka równowaga pomiędzy wieloletnimi pracownikami a młodymi nowymi osobami.
Pracy jest dość dużo więc na nudę raczej się tu nie narzeka ;) Bywają gorsze i lepsze momenty ale to raczej jak wszędzie. Na pewno macie tu możliwość zdobywania nowych doświadczeń co jak dla mnie już jest wystarczającym plusem do tego żeby podjąć tu pracę.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance