Coloplast Business Centre

Finanse / Ekonomia, Sprzedaż, Farmaceutyka / Medycyna

O Coloplast Business Centre

Coloplast opracowuje produkty i usługi, które ułatwiają życie osobom z bardzo osobistymi i intymnymi dolegliwościami. Współpracując ściśle z użytkownikami naszych produktów tworzymy rozwiązania, które wychodzą naprzeciw ich szczególnym potrzebom. Nazywamy to intymną opieką zdrowotną.

Nasza działalność obejmuje opiekę stomijną i urologiczną oraz leczenie ran i pielęgnację skóry. Działamy na całym świecie i zatrudniamy ponad 10 000 osób.

W Szczecinie, od 2009 roku, prężnie działa Coloplast Business Centre, wspierając oddziały firmy na całym świecie. Spektrum działań naszego centrum biznesowego jest bardzo szerokie. Świadczymy wsparcie z zakresu finansów, księgowości, IT, HR, administracji zamówień, patentów, marketingu i szukamy synergii pomiędzy tymi funkcjami dla tworzenia udoskonaleń i nowych możliwości. By czynić życie łatwiejszym.

W Coloplast Business Centre stawiamy na rozwój i innowacje. Podchodzimy do pracowników z takim samym szacunkiem i pasją z jaką dbamy o naszych klientów. Zatrudniamy dla kariery, nie dla pracy. Zachęcamy naszych pracowników do kreowania siebie, szukania nowych ścieżek, o których wcześniej nawet by nie śnili i sprawiamy, żeby stało się to realne. A wszystko to w bardzo rodzinnej i przyjaznej atmosferze, gdzie nie ma rzeczy niemożliwych.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Zgadzam się, że to jest praca tymczasowa

2016-11-16
anonimowo
Firma pełna skrajności. Z jednej strony proponująca świetne wynagrodzenia, super atmosferę i poczucie dbania o pracownika. Z drugiej nastawiona na siedzenie niezliczoną ilość godzin, mało rozwojowa i korporacyjna.

Ja bym to podsumowała w ten sposób - osoby nastawione na duże zarobki, takie co chcą zdobyć doświadczenie w korporacji albo nie liczące na awanse jak najbardziej mogą uderzać do tej firmy.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa