Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

OBI

Sprzedaż

O OBI
Dowiedz się więcej o OBI


OBI to międzynarodowy koncern o 40-letniej tradycji. W Europie zarządza ponad 500 marketami: przede wszystkim w Niemczech, a także w Austrii, Bośni - Hercegowinie, Czechach, Rosji, Słowenii, Szwajcarii, na Węgrzech i we Włoszech. W Polsce pod marką OBI działa już 46 marketów. Pierwszy z nich otwarto w 1998 r. w Tychach. Od tego czasu wciąż otwierane są nowe obiekty, a Zarząd OBI nadal planuje dalszy, intensywny rozwój sieci w Polsce.


OBI to niekwestionowany lider rynku artykułów budowlanych, a sukces zawdzięcza odpowiednio dobranemu asortymentowi, dobrej orientacji w potencjale i potrzebach rynków lokalnych oraz bogatej ofercie usług. W marketach OBI pomagamy naszym Klientom w realizacji marzeń o wybudowaniu i urządzeniu domu, pamiętając jednocześnie, że dom to nie tylko cztery ściany, ale również rodzina, bezpieczeństwo i wygoda. Dlatego nasza oferta to ponad kilkadziesiąt tysięcy artykułów, które mogą być pomocne przy budowie, remoncie, czy urządzaniu domu i ogrodu. Markety OBI to także inspiracje i fachowe doradztwo.


O tym skąd wzięła się nasza nazwa i logo-bóbr, krążą prawdziwe legendy. Wbrew pozorom nie jest to akronim, a fonetyczny zapas słowa „hobby” wymawianego po francusku. To właśnie od pewnych Francuzów założyciele firmy kupili logo i nazwę, wiążąc sylwetkę sympatycznego bobra z siecią marketów budowlanych, znanych w całej Europie.Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Trochę dobrego, trochę złego

anonimowo
Parę rzeczy mi się podobało, a parę nie. W sumie tak pół na pół. Najgorsze były dość niskie zarobki i to, że nie można było liczyć na awans, a co za tym idzie na podwyżkę. To po pewnym czasie mnie zniechęciło. Chociaż samą pracę w OBI lubiłem, a to głównie za sprawą miłych współpracowników. Dobrze się dogadywaliśmy i nie było między nami żadnych spięć. Z plusów to jeszcze zniżki na produkty oferowane przez sklep, bo to mi się w tamtym czasie akurat przydało. I elastyczny czas pracy, to zawsze jest duża zaleta.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Anonimowo (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 4.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce, Inne
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Rozmowa do OBI była w porządku. Pytano mnie o:
-doświadczenie
- poprzednią pracę (do mi się w niej podobało, a co nie)
- co myślę o pracy zespołowej
-wykształcenie
- znajomość angielskiego
-dyspozycyjność
Odpowiedź dostałem szybko. Jeśli miałbym coś poprawić, to byłoby to zadawanie większej ilości pytań ściśle związanych z pracą, tu było sporo zbyt ogólnych jak dla mnie...