Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

OBI

Sprzedaż

O OBI

Dowiedz się więcej o OBI

OBI to międzynarodowy koncern o 40-letniej tradycji. W Europie zarządza ponad 500 marketami: przede wszystkim w Niemczech, a także w Austrii, Bośni - Hercegowinie, Czechach, Rosji, Słowenii, Szwajcarii, na Węgrzech i we Włoszech. W Polsce pod marką OBI działa już 46 marketów. Pierwszy z nich otwarto w 1998 r. w Tychach. Od tego czasu wciąż otwierane są nowe obiekty, a Zarząd OBI nadal planuje dalszy, intensywny rozwój sieci w Polsce.

OBI to niekwestionowany lider rynku artykułów budowlanych, a sukces zawdzięcza odpowiednio dobranemu asortymentowi, dobrej orientacji w potencjale i potrzebach rynków lokalnych oraz bogatej ofercie usług. W marketach OBI pomagamy naszym Klientom w realizacji marzeń o wybudowaniu i urządzeniu domu, pamiętając jednocześnie, że dom to nie tylko cztery ściany, ale również rodzina, bezpieczeństwo i wygoda. Dlatego nasza oferta to ponad kilkadziesiąt tysięcy artykułów, które mogą być pomocne przy budowie, remoncie, czy urządzaniu domu i ogrodu. Markety OBI to także inspiracje i fachowe doradztwo.

O tym skąd wzięła się nasza nazwa i logo-bóbr, krążą prawdziwe legendy. Wbrew pozorom nie jest to akronim, a fonetyczny zapas słowa „hobby” wymawianego po francusku. To właśnie od pewnych Francuzów założyciele firmy kupili logo i nazwę, wiążąc sylwetkę sympatycznego bobra z siecią marketów budowlanych, znanych w całej Europie.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Przez chwilę można popracować

anonimowo
OBI to dobra firma na jakiś czas. Podobały mi się na pewno godziny pracy. Można sobie było ustawić grafik według swoich potrzeb, co bardzo mi odpowiadało. Poza tym była dobra atmosfera, a wśród sympatycznych ludzi od razu lepiej się pracuje. Co do samych obowiązków to w zasadzie nic szczególnego, taka typowa praca w markecie, tylko że budowlanym. Ale na dłużej jednak nie zdecydowałem się związać z tą firmą z prostego powodu – nie satysfakcjonowało mnie wynagrodzenie. To znaczy jak na tego typu miejsce to pewnie nie było najgorzej, ale i tak moim zdaniem mogliby trochę podwyższyć pensje.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

sprzedawca (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 2.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie, Inne
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Szybka rekrutacja, bez zbędnego wydziwiania i miliona etapów. Po prostu zaprosili mnie do firmy, a tam już krótka piłka – oni powiedzieli co oferują, a potem zadali kilka konkretnych pytań. Jakie mam doświadczenie? Co wiem o OBI? Czy lubię pracę z klientem? I takie w tym stylu. Wszystko poszło bardzo szybko i trwało może z 15min, także nawet nie było czasu, żeby się zestresować. I to mi się podobało, bo nie lubię długich rozmów kwalifikacyjnych, na których maglowane jest w kółko to samo. Tutaj postawili na konkrety i to było super.