OBI

Sprzedaż

O OBI
Dowiedz się więcej o OBI


OBI to międzynarodowy koncern o 40-letniej tradycji. W Europie zarządza ponad 500 marketami: przede wszystkim w Niemczech, a także w Austrii, Bośni - Hercegowinie, Czechach, Rosji, Słowenii, Szwajcarii, na Węgrzech i we Włoszech. W Polsce pod marką OBI działa już 46 marketów. Pierwszy z nich otwarto w 1998 r. w Tychach. Od tego czasu wciąż otwierane są nowe obiekty, a Zarząd OBI nadal planuje dalszy, intensywny rozwój sieci w Polsce.


OBI to niekwestionowany lider rynku artykułów budowlanych, a sukces zawdzięcza odpowiednio dobranemu asortymentowi, dobrej orientacji w potencjale i potrzebach rynków lokalnych oraz bogatej ofercie usług. W marketach OBI pomagamy naszym Klientom w realizacji marzeń o wybudowaniu i urządzeniu domu, pamiętając jednocześnie, że dom to nie tylko cztery ściany, ale również rodzina, bezpieczeństwo i wygoda. Dlatego nasza oferta to ponad kilkadziesiąt tysięcy artykułów, które mogą być pomocne przy budowie, remoncie, czy urządzaniu domu i ogrodu. Markety OBI to także inspiracje i fachowe doradztwo.


O tym skąd wzięła się nasza nazwa i logo-bóbr, krążą prawdziwe legendy. Wbrew pozorom nie jest to akronim, a fonetyczny zapas słowa „hobby” wymawianego po francusku. To właśnie od pewnych Francuzów założyciele firmy kupili logo i nazwę, wiążąc sylwetkę sympatycznego bobra z siecią marketów budowlanych, znanych w całej Europie.Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo zwyczajna praca

2017-02-15
Doradca klienta
O tej pracy powiedziałabym zwyczajna. Bardzo fajnie wypada atmosfera i godziny pracy to u mnie jednogłośnie wygrywa. Gorzej już z innymi sprawami na przykład z pieniędzmi lub z awansami lub z tym, że każdy musiał pracować w weekendy.

Czy ktoś chce się zdecydować na pracę w OBI to jego sprawa ja oceniam ją tak jak wyżej opisane.

Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Doradca Klienta (Praca)

2017-04-10
Branża: SprzedażMiejsce: GdańskTermin rozmowy: 3.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Nie ma co się oszukiwać szłam z nastawieniem, że to będzie prosta i bezproblemowa rozmowa kwalifikacyjna po której szybko dostanę pracę. Fakt faktem nie było to wcale skomplikowane, wystarczyło powiedzieć coś na temat jakie ma się doświadczenie gdzie się wcześniej pracowało i jak się widzi swoją pracę.

Z bardziej istotnych kwestii poruszona sprawa wynagrodzenia i dyspozycyjności żeby móc coś ustalić na temat przyszłej pracy.