North Food

Finanse / Ekonomia, Marketing / Reklama / PR

O North Food

North Food to firma zajmująca się prowadzeniem sieci restauracji zarówno tych szybkiej obsługi - czyli Quick Service Restaurants, jak i tych z obsługą kelnerską - Casual Dining Restaurants. Do North Food należy obecnie ponad 40 punktów, w których pracuje 700 osób. Spółka zarządzająca posiada jeszcze dodatkowo Grupę Kapitałową Rovese (dawniej Cersanit i Opoczno), Barlinek, Echo Investment oraz Synthos S.A.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Można się przyzwyczaić

Pracownik Restauracji
Przez długi czas jako studentka pracowałam w North Fishu żeby zarobić sobie na utrzymanie przynajmniej częściowo. Dobrze sobie radziłam z łączeniem obu tych zajęć chociaż teraz to nie wiem jak ja jeszcze znajdowałam czas na naukę. Praca nauczyła mnie cierpliwości, umiejętności rozmawiania z klientami i systematyczności, takiego ogólnego zorganizowania. Dzięki tej pracy poznałam nowych ludzi. Przy wynagrodzeniach nie mam porównania, ale wydawały mi się dobre. Miło, że firma nie oszczędzała i dodawała też benefity. Nie było rzeczy, która by mi tam przeszkadzała jakoś wyjątkowo.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Pracownik restauracji North Fish (Praca)

Branża: Turystyka / Gastronomia / HotelarstwoMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 3.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Oczekiwania mieli mega małe - chcieli tylko i wyłącznie chęci do pracy. Nawet książeczki sanepidu nie wymagali ale mi to żadna różnica bo i tak czy siak miałem z poprzedniej pracy.

Poszedłem na luzie na rozmowę żeby powiedzieć to co było w CV gdzie i ile pracowałem. Dowiedziałem się jak z pieniędzmi i wszystkim tego typu to wiedziałem na czym stoję i czy mi się to opłaca. Czy więcej coś mogę napisać przydatnego chyba niezbyt. U mnie było szybko z tą rozmową