North Food

3.6Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O North Food

North Food to firma zajmująca się prowadzeniem sieci restauracji zarówno tych szybkiej obsługi - czyli Quick Service Restaurants, jak i tych z obsługą kelnerską - Casual Dining Restaurants. Do North Food należy obecnie ponad 40 punktów, w których pracuje 700 osób. Spółka zarządzająca posiada jeszcze dodatkowo Grupę Kapitałową Rovese (dawniej Cersanit i Opoczno), Barlinek, Echo Investment oraz Synthos S.A.

Nowe OpinieDodaj

3.4

Można się przyzwyczaić

2017-01-01
Pracownik Restauracji
Przez długi czas jako studentka pracowałam w North Fishu żeby zarobić sobie na utrzymanie przynajmniej częściowo. Dobrze sobie radziłam z łączeniem obu tych zajęć chociaż teraz to nie wiem jak ja jeszcze znajdowałam czas na naukę. Praca nauczyła mnie cierpliwości, umiejętności rozmawiania z klientami i systematyczności, takiego ogólnego zorganizowania. Dzięki tej pracy poznałam nowych ludzi. Przy wynagrodzeniach nie mam porównania, ale wydawały mi się dobre. Miło, że firma nie oszczędzała i dodawała też benefity. Nie było rzeczy, która by mi tam przeszkadzała jakoś wyjątkowo.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Pracownik restauracji North Fish (Praca)

2017-04-08
Branża: Turystyka / Gastronomia / HotelarstwoMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 3.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz