Nordea

Finanse / Ekonomia, Nowe technologie / IT

O Nordea

Nordea Bank jest nordyckim bankiem uniwersalnym, który świadczy usługi skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Bank Nordea znany jest także jako jeden z liderów bankowości internetowej.

Od 2010 r. na terenie Polski funkcjonuje filia Grupy Nordea – Nordea Bank AB SA Oddział w Polsce. Obecnie w jej skład wchodzi centrum operacyjne w Łodzi, zajmujące się obsługą procesów back-office i wsparciem dla skandynawskich jednostek biznesowych banku, a także oddziały IT w Warszawie i Trójmieście, dostarczające kompleksowe usługi informatyczne. We wszystkich siedzibach banku w Polsce zatrudnionych jest ponad 3500 osób.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Jest super

Anonimowo
Pracuję tu już od blisko 2 lat i jest to zdecydowanie jedno z najlepszych miejsc w jakich pracowałem w ciągu mojej kilkuletniej kariery zawodowej. Firma prezentuje świetną skandynawską kulturę pracy. Ludzie są przemili i pomocni dzięki czemu atmosfera pracy jest bardzo dobra mimo tego, że praca bywa czasami stresująca. Plusami są z pewnością wysokie wynagrodzenie, bogaty pakiet socjalny z benefitami, elastyczne godziny pracy, międzynarodowe środowisko i całkiem niezłe możliwości rozwoju włącznie z awansami. Delikatnym minusem dla niektórych może być bardzo duża ilość spotkań/ obowiązków oraz momentami zbyt duża korporacyjność, ale to raczej jedynie kropla w morzu pozytywów.
Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia czy aplikować do Nordea to moim zdaniem warto.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

back office applicant (Praca)

Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Cele życiowe, Zainteresowania, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Uczelnia
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

1. Telefon z firmy i umówienie się na rozmowę

2. Rozmowa z Team Leaderem, taka normalna, cele, wykształcenie, co wiem o firmie (ważne), jak by mnie opisał mój najlepszy przyjaciel i czy uważam się za osobę lojalną. Były też takie pytania, jakbym się zachowała w jakiejśtam sytuacji, ale nie pamiętam za dobrze, byłam zestresowana :/

Pytania też o hobby, zainteresowania, doświadczenie, dlaczego ich firma, no i standardowe "gdzie widzisz się za 5 lat", to wiadomo, że trzeba powiedzieć, że u nich. Na wyższym stanowisku ;)

Dodatkowo niektóre pytania były po angielsku, więc jak ktoś naściemniał w cv, to będzie miał problem ;)

3. Decyzja (telefon), mnie akurat przyjęli, więc pojechałam podpisać dokumenty i tyle ;)