Nokia Wrocław

4.1Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Nokia Wrocław

Centrum Nokia Wrocław zajmuje się tworzeniem i rozwojem telekomunikacji oraz inżynierii oprogramowania. Firma powstała w 2000 roku zatrudniając na początek 10 specjalistów. Obecnie ta liczba wzrosła do 2500 osób. Głównym celem ECOI (Europejskiego Centrum Oprogramowania i Inżynierii) jest praca nad technologiami takimi jak 2G – GSM, 3G – WCDMA oraz 4G – LTE.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Super!

2016-11-18
anonimowo
Praca tutaj miała bardzo dużo pozytywów zaczynając od szkoleń, możliwości rozwoju praktycznie bez ograniczeń, super atmosfery, przez elastyczne godziny przychodzenia do pracy, pracę przy ciekawych projektach, mega dużo benefitów np. pakiet Luxmed, ubezpieczenie w Generali, karta sportowa, zniżki na eventy kulturalne, Lunch Pass, dofinansowania do szkoleń aż po samą branżę, korporacyjność, której nie czuć i doświadczenie.

Jest jeden negatyw. Po pewnym czasie gdy ma się już większe doświadczenie nie można liczyć na wyższe pieniądze. Głównie dlatego ludzie zaczynają szukać dla siebie alternatywnego miejsca.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Stażysta (Praktyka/Staż)

2017-02-11
Branża: Human ResourcesMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz