Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Nokia Wrocław

Badania i Rozwój, Telekomunikacja

O Nokia Wrocław

Centrum Nokia Wrocław zajmuje się tworzeniem i rozwojem telekomunikacji oraz inżynierii oprogramowania. Firma powstała w 2000 roku zatrudniając na początek 10 specjalistów. Obecnie ta liczba wzrosła do 2500 osób. Głównym celem ECOI (Europejskiego Centrum Oprogramowania i Inżynierii) jest praca nad technologiami takimi jak 2G – GSM, 3G – WCDMA oraz 4G – LTE.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Świetna firma oferująca dobre warunki pracy

anonimowo
Nokia to na pewno uznana firma na rynku, a przy tym działająca w ciekawej branży. Już z tego powodu moim zdaniem warto spróbować tu swoich sił. Ja byłam zadowolona ze współpracy z nimi. Miałam elastyczne godziny pracy i doskonałą atmosferę w biurze. Wszyscy się wspierali nawzajem i każdy uczył się od każdego. Lubię taki klimat zaangażowania i współpracy. Poza tym jak trzeba było to mogłam pracować zdalnie i nikt się o to nie czepiał. Wynagrodzenie również mnie zadowalało, a dodawali do tego jeszcze bardzo dużo benefitów, więc super. Jedyny mały minus to niejasna ścieżka awansów. Ale poza tym jednym to chyba cała reszta była ok.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie posiłków
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Stażysta (Praktyka/Staż)

Branża: Human ResourcesMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Rozmowa była telefoniczna i w firmie już takie spotkanie. W sporej części po angielsku żeby nie powiedzieć, że w większej części. Rozmowy dotyczyły paru różnych spraw ale część rzeczy się powtarzało. Na przykład pojawiły się takie tematy (prawie wszystko bardzo standardowe): jakie mam oczekiwania, co chce robić w przyszłości, ile godzin tygodniowo będę dyspozycyjna, czym się interesuje, jak oceniam swój poziom znajomości ms office, dlaczego wybrałam takie studia, czy robiłam do tej pory cokolwiek związanego z zawodem, dlaczego chciałabym uczyć się tutaj. Oprócz tych dwóch rozmów nie miałam więcej części rekrutacji.