Nokia Wrocław

Badania i Rozwój, Telekomunikacja

O Nokia Wrocław

Centrum Nokia Wrocław zajmuje się tworzeniem i rozwojem telekomunikacji oraz inżynierii oprogramowania. Firma powstała w 2000 roku zatrudniając na początek 10 specjalistów. Obecnie ta liczba wzrosła do 2500 osób. Głównym celem ECOI (Europejskiego Centrum Oprogramowania i Inżynierii) jest praca nad technologiami takimi jak 2G – GSM, 3G – WCDMA oraz 4G – LTE.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Super!

2016-11-18
anonimowo
Praca tutaj miała bardzo dużo pozytywów zaczynając od szkoleń, możliwości rozwoju praktycznie bez ograniczeń, super atmosfery, przez elastyczne godziny przychodzenia do pracy, pracę przy ciekawych projektach, mega dużo benefitów np. pakiet Luxmed, ubezpieczenie w Generali, karta sportowa, zniżki na eventy kulturalne, Lunch Pass, dofinansowania do szkoleń aż po samą branżę, korporacyjność, której nie czuć i doświadczenie.

Jest jeden negatyw. Po pewnym czasie gdy ma się już większe doświadczenie nie można liczyć na wyższe pieniądze. Głównie dlatego ludzie zaczynają szukać dla siebie alternatywnego miejsca.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie posiłków
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Stażysta (Praktyka/Staż)

2017-02-11
Branża: Human ResourcesMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 10.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Rozmowa była telefoniczna i w firmie już takie spotkanie. W sporej części po angielsku żeby nie powiedzieć, że w większej części. Rozmowy dotyczyły paru różnych spraw ale część rzeczy się powtarzało. Na przykład pojawiły się takie tematy (prawie wszystko bardzo standardowe): jakie mam oczekiwania, co chce robić w przyszłości, ile godzin tygodniowo będę dyspozycyjna, czym się interesuje, jak oceniam swój poziom znajomości ms office, dlaczego wybrałam takie studia, czy robiłam do tej pory cokolwiek związanego z zawodem, dlaczego chciałabym uczyć się tutaj. Oprócz tych dwóch rozmów nie miałam więcej części rekrutacji.