Logo Nestlé Polska S.A.

Nestlé Polska S.A.

501+

Jesteśmy cenionym pracodawcą w branży FMCG, obecnym w Polsce od ponad 25 lat. Oferujemy szerokie portfolio produktów w 11 kategoriach. Jesteśmy znani z takich marek jak: KIT KAT, NESCAFÉ, NESQUIK. Praca w Nestlé oznacza dużą samodzielność, realny wpływ na projekty i możliwość wdrażania swoich rozwiązań. Przyjazna atmosfera pozwala na wymianę doświadczeń i przekłada się na sukcesy pracowników. Posiadamy fabryki w Kaliszu, Kargowej, Nowej Wsi Wrocławskiej, Rzeszowie, Toruniu, Lubiczu i Nałęczowie.

Kariera w Nestlé Polska S.A.
więcej

Dlaczego warto nas wybrać?

Dowiedz się więcej o pracodawcy

Kogo szukamy?

Kariera

Wartości

Atmosfera

Warunki

Program Praktyk Letnich

Zbuduj z nami swoją karierę

Jesteś studentem rozpoczynającym swoją karierę podczas praktyk? Absolwentem poszukującym pierwszej pracy? A może doświadczonym pracownikiem otwartym na nowe wyzwania? Niezależnie od tego, na jakie stanowisko aplikujesz, w Nestlé poszukujemy osób: • komunikujących się w języku angielskim; • zmotywowanych, dla których praca jest pasją; • otwartych na nowe wyzwania, bo u nas ich nie brakuje; • dobrze odnajdujących się w zmiennym środowisku branży FMCG; • ceniących sobie pracę zespołową, ale także potrafiących pracować samodzielnie w zależności od postawionych zadań; • wychodzących z inicjatywą, promujących ciekawe rozwiązania, które usprawnią pracę własną i zespołu; • zorientowanych na wynik. Jeśli więc motywują Cię codzienne wyzwania, osiągane wyniki i duch współpracy – zapraszamy do świata Nestlé!

Benefity

Sprawdź, na jakie benefity pracownicze możesz u nas liczyć

Tak to u nas wygląda!

Obejrzyj zdjęcia biura, z wydarzeń firmowych i inne

zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej

+11 zdjęć

Opinie o Nestlé Polska S.A. (12)

Poznaj opinie osób, które pracowały lub pracują w tej firmie

Wyróżniona opinia

12 opinii

4.0

4.5Atmosfera

3.8Benefity

3.5Możliwość rozwoju

3.5Wynagrodzenie

4.5Work/life balance

25.04.2018
4.0

Naprawdę fajna firma

Mówiąc w skrócie: podobała mi się praca w Nestle. A jakbym miała jakoś bardziej to rozwinąć, to przede wszystkim panowała tam cudowna atmosfera i wszyscy byli bardzo przyjaźni i mili. Od razu chętniej przychodziłam do pracy. Obowiązków miałam dużo, co powodowało czasem stres, bo martwiłam się, że nie wyrobię się ze wszystkim. Ale na szczęście nigdy się to nie zdar...
więcej

Nasze social media

Zobacz profile firmy w social media

Oferty pracy Nestlé Polska S.A. (0)

Przejrzyj polecane i wciąż dostępne oferty

Brak ofert

W tym momencie nie znaleźliśmy żadnych aktualnych ofert tego pracodawcy. Spróbuj ponownie za jakiś czas.