Nest Bank

Finanse / Ekonomia

O Nest Bank

Nest Bank S.A. świadczy kompleksowe usługi finansowe takie jak prowadzenie kont dla klientów indywidualnych i biznesowych, wymianę walut oraz udzielanie kredytów gotówkowych. Siedziba główna banku mieści się w Warszawie, posiada on również sieć oddziałów i placówek partnerskich w całej Polsce.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca zasługująca na ocenę 4

anonimowo
Praca, którą mogę w każdym zakresie ocenić na czwórkę. Doświadczenie z bankowości da się zdobyć w fajny przyjemny sposób.

Nie dość, że się będzie miało to super doświadczenie, które na pewno się przyda to jeszcze zarobi się tyle żeby być zadowolonym z tego co zaoferowała firma.

Z benefitów ma się kartę sportową, prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie a więc stałą trójcę. Możliwości awansu oraz szkolenia zapewniają każdemu. Czyli praca na 4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Asystent ds. Obsługi Telefonicznej (Praca)

Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: GdańskTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Moja rozmowa jak to rozmowa na call center sprawdzała bardziej dykcję i chęć do pracy niż konkretne umiejętności. Nie powiem było sympatycznie. Odpowiadały mi warunki, które były w ogłoszeniu plus dopytałam się o kilka spraw, które mają dla mnie znaczenie.

Pytania do mnie najbardziej obejmowały to gdzie pracowałam na obsłudze klienta i co musiałam tam robić. Tak samo musiałam powiedzieć czy mogę pracować w trybie zmianowym, bo u nich to jest normalna sprawa. Po wcześniejszych call center wiedziałam, że tak będzie. Nawet mnie to nie zdziwiło. Przy bardziej konkretnych rzeczach to tylko obsługa programów no wiecie worda, excela itp.

Warto iść na rozmowę, bo przy okazji można się sporo dowiedzieć na temat firmy i warunków.