Neckermann

Turystyka / Gastronomia / Hotelarstwo

O Neckermann

Neckermann Polska stanowi część międzynarodowego koncernu turystycznego Thomas Cook Group plc. Touroperator działa w Polsce od 20 lat - obecnie kieruje 68 biurami własnymi oraz ponad 600 biurami agencyjnymi w całym kraju. W ofercie posiada zarówno wyjazdy zorganizowane, jak i wycieczki z dojazdem własnym.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dzięki temu chciałam już na pewno pracować w turystyce :)

Praktyki/Staż
Te praktyki przekonały mnie do tego, że turystyka jest czymś dla mnie :) Dlatego na pewno będę miała sentyment do Neckermanna i zawsze będzie mi się dobrze kojarzył.

Praktyki ogólnie okazały się strzałem w 10 pod względem ilości rzeczy do nauki tego jak ta nauka wyglądała jaka była atmosfera i jak mnie traktowali. Pokazali mi jak działa system rezerwacyjny zobaczyłam jak się rozmawia z klientami dali mi sporo swobody. Nie wiem czy teraz jeszcze się bawią w robienie praktyki jeżeli tak i ktoś się interesuje turystyką to warto się skusić :)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Animator (Praca)

Branża: Media / Sztuka / RozrywkaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 5.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  • Testy online
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Rekrutacja na animatora wygląda tak, że najpierw się wysyła CV, list motywacyjny i taką specjalną ankietę. W ankiecie trzeba np. napisać jakie się ma oczekiwania finansowe, dlaczego chce się pracować za granicą, jakie się zna języki, jakie ma się plany zawodowe, czy się uprawia jakieś sporty, dlaczego to właśnie Ty się nadajesz na to stanowisko itp. Powiedziałabym, że to gorsze niż rozmowa

Potem jak ta ankieta się spodoba to się idzie na rozmowę. Sprawdzają znajomość języków pytają o bardzo różne rzeczy i z CV i z tej ankiety trzeba się przygotować na dłuższe siedzenie tam u nich. Ogólne wrażenie pozytywne