NBC

4.0Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O NBC

NBC zajmuje się świadczeniem usług outsourcingowych - prowadzi outsourcing pracowników IT oraz rekrutacje kandydatów z branży informatycznej na stanowiska specjalistyczne. Głównymi klientami firmy są instytucje finansowe, banki, przedsiębiorstwa związane z telekomunikacją, a także producenci oprogramowania.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Super opcja na początek dla osób z branży rekrutacji

2016-08-17
Młodszy Konsultant ds. Rekrutacji
Nie ma szkoleń jako takich, ale za to sama praca szkoli. Uczysz się w praktyce, dobrze płacą, atmosfera jest wyluzowana - dla mnie to wszystko było mega ważne. Fajnie jest trafić na pierwszą pracę taką, do której chce się chodzić. Ponieważ ostatecznie chciałam większego rozwoju to sobie znalazłam inne miejsce ale i tak będę chwalić NBC i polecać. Przy tych godzinach pracy, ludziach i podejściu fajnie się pracowało.

Firma z powodzeniem podbije rynek HR we Wrocławiu! Tego im życzę już jako były pracownik za to, że tak mnie wyszkolili i otworzyli takie drogi na przyszłość.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Konsultant ds. rekrutacji (Praca)

2016-01-21
Branża: Human ResourcesMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz