NBC

Human Resources, Nowe technologie / IT

O NBC

NBC zajmuje się świadczeniem usług outsourcingowych - prowadzi outsourcing pracowników IT oraz rekrutacje kandydatów z branży informatycznej na stanowiska specjalistyczne. Głównymi klientami firmy są instytucje finansowe, banki, przedsiębiorstwa związane z telekomunikacją, a także producenci oprogramowania.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Super opcja na początek dla osób z branży rekrutacji

Młodszy Konsultant ds. Rekrutacji
Nie ma szkoleń jako takich, ale za to sama praca szkoli. Uczysz się w praktyce, dobrze płacą, atmosfera jest wyluzowana - dla mnie to wszystko było mega ważne. Fajnie jest trafić na pierwszą pracę taką, do której chce się chodzić. Ponieważ ostatecznie chciałam większego rozwoju to sobie znalazłam inne miejsce ale i tak będę chwalić NBC i polecać. Przy tych godzinach pracy, ludziach i podejściu fajnie się pracowało.

Firma z powodzeniem podbije rynek HR we Wrocławiu! Tego im życzę już jako były pracownik za to, że tak mnie wyszkolili i otworzyli takie drogi na przyszłość.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Konsultant ds. rekrutacji (Praca)

  Branża: Human ResourcesMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2016
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zainteresowania, Inne
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Inne
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Początkowo kontaktowali się ze mną telefonicznie, aby uzyskać jakieś podstawowe informacje typu czy jestem nadal zainteresowany, kiedy mogę potencjalnie zacząć pracę, jakie mam doświadczenie w rekrutowaniu, a w szczególności w rekrutowaniu do IT oraz jakie znam narzędzia służące do rekrutacji.

  Później zaprosili mnie na spotkanie oko w oko w ich siedzibie. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, zresztą rozmowa przez telefon także była sympatyczna. Tam w firmie rozmawiali ze mną o kilku sprawach, znowu głównie o doświadczeniu, ale też pojawiły się pytania typu czy potrafię stworzyć idealne dokumenty rekrutacyjne, jaką mam wiedzę w zakresie IT (nie chodziło tylko o prowadzenie rekrutacji, ale tak ogólnie), czym się interesuje, czy w zespole wolę raczej przewodzić czy raczej być kierowanym itp. itd.