NBC

Human Resources, Nowe technologie / IT

Opinie o NBC

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Super opcja na początek dla osób z branży rekrutacji

Młodszy Konsultant ds. Rekrutacji
Nie ma szkoleń jako takich, ale za to sama praca szkoli. Uczysz się w praktyce, dobrze płacą, atmosfera jest wyluzowana - dla mnie to wszystko było mega ważne. Fajnie jest trafić na pierwszą pracę taką, do której chce się chodzić. Ponieważ ostatecznie chciałam większego rozwoju to sobie znalazłam inne miejsce ale i tak będę chwalić NBC i polecać. Przy tych godzinach pracy, ludziach i podejściu fajnie się pracowało.

Firma z powodzeniem podbije rynek HR we Wrocławiu! Tego im życzę już jako były pracownik za to, że tak mnie wyszkolili i otworzyli takie drogi na przyszłość.
Pokaż benefity i ocenę
3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo fajna praca ;)

Konsultant ds. Rekrutacji
Jeśli branża IT nie jest ci straszna ;) to ci się spodoba. Praca fajna, ludzie mili, choć specyficzni :D Ja się realizuję w tej pracy, codziennie przychodzę z uśmiechem, bo to jednak super praca. I mogę się nauczyć nowych rzeczy i podciągnąć kwalifikacje, które już miałam. Wypłata dobra i na czas, atmosfera super, więc czego chcieć więcej :)
Pokaż benefity i ocenę
4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Warto tu pracować!

anonimowo
W niektórych firmach pracodawca zapomina, że pracownik też człowiek. Tutaj jest zupełnie inaczej. Polityka firmy to właśnie nastawienie się na pracownika. Niestety, benefitów nie ma, ale cała reszta jest bardzo w porządku. I kodeks pracy jest przestrzegany, i wypłata jest wysoka, i ludzie fajni, i szefowie ogarnięci i wiedzący, czego chcą. Właściwie to chyba nie mam żadnych zastrzeżeń do tej firmy bo pracuje mi się naprawdę przyjemnie (o ile praca może być przyjemna :D), mam ambitne zadania a nie klepanie w klawiaturkę. W każdym razie jeśli by się ktoś zastanawiał, to bym nie polecał, żeby mi konkurencja nie rosła :D A tak na serio, to aplikujcie, jeśli jest na co, bo warto.
Pokaż benefity i ocenę