Nationale-Nederlanden

Finanse / Ekonomia, Sprzedaż, Ubezpieczenia

O Nationale-Nederlanden

Nationale-Nederlanden ma silne, międzynarodowe korzenie.


Jesteśmy częścią Grupy NN – obecnej w ponad 18 krajach Europy i w Japonii – specjalizującej się w ubezpieczeniach na życie, emeryturach i inwestycjach. Zaufało nam już ponad 15 milionów Klientów na całym świecie.


Misja Nationale-Nederlanden


Oferujemy proste i zrozumiałe produkty ubezpieczeniowe, dzięki którym zabezpieczamy finansową przyszłość naszych Klientów i ich bliskich. Jako firma odpowiedzialna społecznie działamy również w obszarze istotnych problemów dotyczących zdrowia i jakości życia Polaków. Bo dla nas Twoje życie jest ważne.


Działamy zgodnie z naszymi wartościami: Zależy nam, Mamy przejrzyste zasady, Jesteśmy zaangażowani. 


Aktywuj karierę w Nationale-Nederlanden!
W Nationale-Nederlanden liczy się osobowość. Mamy wizję, odwagę i umiejętności, aby brać sprawy w swoje ręce. Działamy, mając na uwadze dobro innych. Jesteś gotowy do nas dołączyć?


U nas masz wiele możliwości rozwoju: • Aktywuj #potencjał. Jeżeli szukasz pierwszych doświadczeń zawodowych… Płatne staże oraz praktyki dla studentów i absolwentów, m.in. w takich obszarach jak Finanse, Aktuariat, IT, Marketing, HR. 

 • Aktywuj #możliwości. Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży lub dopiero chcesz je zdobyć… Praca w obszarze Sprzedaży na terenie całej Polski. 

 • Aktywuj #nowe wyzwania. Jeżeli masz już kilkuletnie doświadczenie zawodowe i chciałbyś rozwijać się w naszej centrali w Warszawie… Praca dla profesjonalistów, m.in. w takich obszarach jak Compliance, Inwestycje, Obsługa Klienta. 


Zrób kolejny krok w swoim rozwoju, dowiedz się więcej o nas i naszej ofercie na www.nn.pl/kariera oraz www.aktywujkariere.pl


 
 

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Pracowałam w centrali NN

anonimowo
Tak jak napisałam w tytule pracowałam w centrali NN. Tam sytuacja wyglądała w ten sposób, że przynajmniej o mojej pracy można było powiedzieć z czystym sercem "rozwojowa". Ja bym użyła jeszcze określeń dobrze płatna, z benefitami, elastyczna w godzinach pracy i z możliwością wzięcia home office oraz w miłej przyjaznej atmosferze. Być może ciężko się przebić na wyższe stanowiska jednak jeszcze nie słyszałam o pracy gdzie przychodzi to z łatwością.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
 • Prywatna opieka medyczna
 • Narzędzia pracy
 • System premiowy
 • Bony / bilety / zniżki
 • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Account Manager (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
 • Rozmowa przez telefon
 • Testy specjalistyczne
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Sukcesy i Porażki
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
 • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Głupio tak odpaść przed właściwą rozmową..... a mi się udało ;) Moje etapy rekrutacji to były dosłownie rozmowa telefoniczna i testy. Nie mam pojęcia co poszło źle to nie wyjaśnię na co zwracać uwagę.

Rozmowa telefoniczna była wcale nieskomplikowana. Miałam za zadanie odpowiedzieć na pytania o doświadczenie, pieniądze, zalety, sukcesy sprzedażowe. Jeżeli chodzi o testy nie uważałam ich za trudne ponieważ to były testy umiejętności. Bardziej na myślenie niż na wiedzę to tutaj nie napiszę nic ciekawego. Trzeba trochę wysilić umysł ;)