Nationale-Nederlanden

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Nationale-Nederlanden

Nationale-Nederlanden ma silne, międzynarodowe korzenie.


Jesteśmy częścią Grupy NN – obecnej w ponad 18 krajach Europy i w Japonii – specjalizującej się w ubezpieczeniach na życie, emeryturach i inwestycjach. Zaufało nam już ponad 15 milionów Klientów na całym świecie.


Misja Nationale-Nederlanden


Oferujemy proste i zrozumiałe produkty ubezpieczeniowe, dzięki którym zabezpieczamy finansową przyszłość naszych Klientów i ich bliskich. Jako firma odpowiedzialna społecznie działamy również w obszarze istotnych problemów dotyczących zdrowia i jakości życia Polaków. Bo dla nas Twoje życie jest ważne.


Działamy zgodnie z naszymi wartościami: Zależy nam, Mamy przejrzyste zasady, Jesteśmy zaangażowani. 


Aktywuj karierę w Nationale-Nederlanden!
W Nationale-Nederlanden liczy się osobowość. Mamy wizję, odwagę i umiejętności, aby brać sprawy w swoje ręce. Działamy, mając na uwadze dobro innych. Jesteś gotowy do nas dołączyć?


U nas masz wiele możliwości rozwoju:  • Aktywuj #potencjał. Jeżeli szukasz pierwszych doświadczeń zawodowych… Płatne staże oraz praktyki dla studentów i absolwentów, m.in. w takich obszarach jak Finanse, Aktuariat, IT, Marketing, HR. 

  • Aktywuj #możliwości. Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży lub dopiero chcesz je zdobyć… Praca w obszarze Sprzedaży na terenie całej Polski. 

  • Aktywuj #nowe wyzwania. Jeżeli masz już kilkuletnie doświadczenie zawodowe i chciałbyś rozwijać się w naszej centrali w Warszawie… Praca dla profesjonalistów, m.in. w takich obszarach jak Compliance, Inwestycje, Obsługa Klienta. 


Zrób kolejny krok w swoim rozwoju, dowiedz się więcej o nas i naszej ofercie na www.nn.pl/kariera oraz www.aktywujkariere.pl


 
 

Nowe OpinieDodaj

4.0

Pracowałam w centrali NN

2017-01-18
anonimowo
Tak jak napisałam w tytule pracowałam w centrali NN. Tam sytuacja wyglądała w ten sposób, że przynajmniej o mojej pracy można było powiedzieć z czystym sercem "rozwojowa". Ja bym użyła jeszcze określeń dobrze płatna, z benefitami, elastyczna w godzinach pracy i z możliwością wzięcia home office oraz w miłej przyjaznej atmosferze. Być może ciężko się przebić na wyższe stanowiska jednak jeszcze nie słyszałam o pracy gdzie przychodzi to z łatwością.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Account Manager (Praca)

2017-03-12
Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Testy specjalistyczne
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz