Nationale-Nederlanden

Finanse / Ekonomia, Sprzedaż, Ubezpieczenia

O Nationale-Nederlanden

Nationale-Nederlanden ma silne, międzynarodowe korzenie.


Jesteśmy częścią Grupy NN – obecnej w ponad 18 krajach Europy i w Japonii – specjalizującej się w ubezpieczeniach na życie, emeryturach i inwestycjach. Zaufało nam już ponad 15 milionów Klientów na całym świecie.


Misja Nationale-Nederlanden


Oferujemy proste i zrozumiałe produkty ubezpieczeniowe, dzięki którym zabezpieczamy finansową przyszłość naszych Klientów i ich bliskich. Jako firma odpowiedzialna społecznie działamy również w obszarze istotnych problemów dotyczących zdrowia i jakości życia Polaków. Bo dla nas Twoje życie jest ważne.


Działamy zgodnie z naszymi wartościami: Zależy nam, Mamy przejrzyste zasady, Jesteśmy zaangażowani. 


Aktywuj karierę w Nationale-Nederlanden!
W Nationale-Nederlanden liczy się osobowość. Mamy wizję, odwagę i umiejętności, aby brać sprawy w swoje ręce. Działamy, mając na uwadze dobro innych. Jesteś gotowy do nas dołączyć?


U nas masz wiele możliwości rozwoju: • Aktywuj #potencjał. Jeżeli szukasz pierwszych doświadczeń zawodowych… Płatne staże oraz praktyki dla studentów i absolwentów, m.in. w takich obszarach jak Finanse, Aktuariat, IT, Marketing, HR. 

 • Aktywuj #możliwości. Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży lub dopiero chcesz je zdobyć… Praca w obszarze Sprzedaży na terenie całej Polski. 

 • Aktywuj #nowe wyzwania. Jeżeli masz już kilkuletnie doświadczenie zawodowe i chciałbyś rozwijać się w naszej centrali w Warszawie… Praca dla profesjonalistów, m.in. w takich obszarach jak Compliance, Inwestycje, Obsługa Klienta. 


Zrób kolejny krok w swoim rozwoju, dowiedz się więcej o nas i naszej ofercie na www.nn.pl/kariera oraz www.aktywujkariere.pl


 
 

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Polecam ambitnym

anonimowo
Nationale Nederlanden to firma dla osób, które chcą się rozwijać i mają duże ambicje. Trzeba sporo z siebie dać, ale w dłuższej perspektywie czasu na pewno się to opłaci. Ja jestem zadowolona, bo mogę się realizować w pracy, którą lubię, a do tego dostaję dobre pieniądze. Chociaż z tymi pensjami jest jeden mały problem, bo system wynagrodzeń jest dość nieprzejrzysty i skomplikowany, a do tego często się zmienia, przez co czasem nawet nie wiesz, ile możesz zarobić. Ale poza tym jest ok, zwłaszcza że dają jeszcze bogaty pakiet benefitów pozapłacowych. Ja ze swojej strony polecam tego pracodawcę.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
 • Prywatna opieka medyczna
 • Narzędzia pracy
 • System premiowy
 • Bony / bilety / zniżki
 • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Account Manager (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
 • Rozmowa przez telefon
 • Testy specjalistyczne
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Sukcesy i Porażki
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
 • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Głupio tak odpaść przed właściwą rozmową..... a mi się udało ;) Moje etapy rekrutacji to były dosłownie rozmowa telefoniczna i testy. Nie mam pojęcia co poszło źle to nie wyjaśnię na co zwracać uwagę.

Rozmowa telefoniczna była wcale nieskomplikowana. Miałam za zadanie odpowiedzieć na pytania o doświadczenie, pieniądze, zalety, sukcesy sprzedażowe. Jeżeli chodzi o testy nie uważałam ich za trudne ponieważ to były testy umiejętności. Bardziej na myślenie niż na wiedzę to tutaj nie napiszę nic ciekawego. Trzeba trochę wysilić umysł ;)