Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Nationale-Nederlanden

Finanse / Ekonomia, Sprzedaż, Ubezpieczenia

O Nationale-Nederlanden

Nationale-Nederlanden ma silne, międzynarodowe korzenie.


Jesteśmy częścią Grupy NN – obecnej w ponad 18 krajach Europy i w Japonii – specjalizującej się w ubezpieczeniach na życie, emeryturach i inwestycjach. Zaufało nam już ponad 15 milionów Klientów na całym świecie.


Misja Nationale-Nederlanden


Oferujemy proste i zrozumiałe produkty ubezpieczeniowe, dzięki którym zabezpieczamy finansową przyszłość naszych Klientów i ich bliskich. Jako firma odpowiedzialna społecznie działamy również w obszarze istotnych problemów dotyczących zdrowia i jakości życia Polaków. Bo dla nas Twoje życie jest ważne.


Działamy zgodnie z naszymi wartościami: Zależy nam, Mamy przejrzyste zasady, Jesteśmy zaangażowani. 


Aktywuj karierę w Nationale-Nederlanden!
W Nationale-Nederlanden liczy się osobowość. Mamy wizję, odwagę i umiejętności, aby brać sprawy w swoje ręce. Działamy, mając na uwadze dobro innych. Jesteś gotowy do nas dołączyć?


U nas masz wiele możliwości rozwoju:  • Aktywuj #potencjał. Jeżeli szukasz pierwszych doświadczeń zawodowych… Płatne staże oraz praktyki dla studentów i absolwentów, m.in. w takich obszarach jak Finanse, Aktuariat, IT, Marketing, HR. 

  • Aktywuj #możliwości. Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży lub dopiero chcesz je zdobyć… Praca w obszarze Sprzedaży na terenie całej Polski. 

  • Aktywuj #nowe wyzwania. Jeżeli masz już kilkuletnie doświadczenie zawodowe i chciałbyś rozwijać się w naszej centrali w Warszawie… Praca dla profesjonalistów, m.in. w takich obszarach jak Compliance, Inwestycje, Obsługa Klienta. 


Zrób kolejny krok w swoim rozwoju, dowiedz się więcej o nas i naszej ofercie na www.nn.pl/kariera oraz www.aktywujkariere.pl


 
 

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dla odpornych na stres

Przedstawiciel ubezpieczeniowo-finansowy
Praca w Nationale Nederlanden ma na pewno sporo plusów, ale znajdą się i pewne złe strony. W zasadzie to mi się podobało, głównie dlatego, że oferowali wynagrodzenie na dobrym poziomie, podstawa plus prowizje, a do tego kilka benefitów, w tym elastyczne godziny pracy. Największym minusem był jednak stres, który w pewnym momencie zaczął działać na mnie demotywująco. W tej pracy trzeba mieć nerwy ze stali, bo w innym wypadku może być naprawdę trudno. Ale jak ktoś jest odporny i się nie zniechęca, to myślę że mu się spodoba, bo ta firma daje duże możliwości.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • System premiowy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

doradca klienta (Praca)

Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 3.2018
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Sukcesy i Porażki, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie, Inne
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Miło wspominam tę rozmowę o pracę. Była taka raczej konkretna i rzeczowa, więc to mi się podobało. Ale w sumie najpierw miałam do wypełnienia jakiś testy, ale one nie były jakoś szczególnie trudne, bo one raczej nie miały na celu sprawdzić wyuczonej wiedzy, tylko predyspozycje i umiejętności. W każdym razie dopiero po nich była ta właściwa rozmowa, która odbyła się z potencjalnym przełożonym i panią z HR. Wszystko trwało z pół godziny, więc ani długi ani krótko. Moim zdaniem w sam raz. Pytali o doświadczenie, jak się odnajduję w obsłudze klienta, jakie mam oczekiwania i takie inne standardowe rzeczy. A na koniec miałam też scenkę sprzedażową, ale dla mnie to też było dosyć banalne.