RAFAKO

Inżynieria / Konstrukcje, Przemysł / Produkcja

O RAFAKO

RAFAKO powiązana bezpośrednio z Grupą PBG, powstała w 1949 roku i obecnie zatrudnia około 2000 osób.

Firma należy do sektora energetycznego, jej działalność opiera się na projektowaniu i produkcji kotłów i urządzeń ochrony środowiska. Na rynku polskim zyskała pozycję lidera, jeśli chodzi o sektor urządzeń energetycznych i instalacje odsiarczania spalin metodami mokrą i półsuchą.

Nowe OpinieDodaj

3.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Standardowa przeciętna firma na rynku

Spawalnik
Nie oczekiwałem cudów to się nie rozczarowałem. Moja opinia jest jedna. Rafako to przeciętna firma. Chodzi tu o ogólną ocenę. Bo tak pieniądze czy godziny pracy to są ok. Atmosfera też ludzie mili. Ale dochodzi stres i zły sposób zarządzania.

Dobrze, że dają umowy o pracę. Zawsze to o stabilność pracy nie trzeba się przynajmniej martwić. Wygodna jest samodzielność pracy. Nikt nad tobą nie stoi i nie mówi ci teraz zrób to a później to. Pozytywy ma ale może być lepiej.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Inspektor nadzoru montażu (Praca)

  Branża: Energetyka / SurowceMiejsce: PszczynaTermin rozmowy: 1.2016
  Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Zalety i wady, Inne
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
  Ogólny komentarz

  Zdecydowałem się wysłać do nich CV chociaż nie miałem jeszcze dokładnie tylu lat doświadczenia, ile oczekiwali. Mimo to zadzwonili i zaprosili mnie na rozmowę. Spotkanie było bardzo profesjonalne, ale również długo trwało.

  Najwięcej miałem do opowiedzenia i zarazem najwięcej pytań osoby rekrutującej dotyczyło mojego doświadczenia zawodowego. Okazało się, że od kandydata z wyższym wykształceniem nie oczekiwali aż tak wielu lat pracy, dlatego chcieli się ze mną zobaczyć. Najprawdopodobniej źle zrozumiałem ogłoszenie rekrutacyjne i dobrze, że w ogóle zaaplikowałem. Niemniej jednak po kolei opowiadałem o swojej drodze zawodowej. Zapytano mnie również o studia, zaświadczenia kwalifikacyjne oraz prawo jazdy.

  Oprócz informacji o idealnych zarobkach i możliwościach rozpoczęcia pracy u nich, miałem jeszcze powiedzieć, czy jestem gotowy na częste wyjazdy służbowe.