NATEK Poland

Nowe technologie / IT

O NATEK Poland

NATEK to lider z branży outsourcingu i konsultingu IT w Europie Środkowej i Wschodniej. Na rynku firma obecna jest od ponad 10 lat i dzięki bogatemu doświadczeniu, które łączy z wykorzystaniem nowych technologii, jest w stanie zaspokoić potrzeby swoich klientów.

NATEK oferuje swoim pracownikom możliwość rozwijania swoich umiejętności w międzynarodowym zespole, w otoczeniu specjalistów z zakresu technologii informatycznych.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo dobry pracodawca

2016-03-26
anonimowo
Naprawdę bardzo mi się u nich podobało i gdybym nie musiała zrezygnować pewnie pracowałabym tam nadal. Super atmosfera, elastyczne podejście do wszystkiego, super benefity, dobre pieniądze i ludzie, którzy robią to co lubią - moim zdaniem to 100% dobrej firmy. Nie wiem do czego można się przyczepić. Może jak ktoś chce to na siłę do lokalizacji. A tak oprócz tego to nie ma powodów do marudzenia i to też jest fajne. Mam nadzieję, że jest tam tak dobrze jak kiedyś
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Wyjazdy integracyjne
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Junior Software Developer (Praca)

2016-01-15
Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 1.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Uczelnia, Dodatkowe Projekty, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Tydzień przed świętami zauważyłem ofertę na Junior Software Developera w firmie Natek Polska na dużym portalu z ofertami. Zaaplikowałem i czekałem kilka dni w nowym roku na telefon z firmy w celu umówienia spotkania rekrutacyjnego. Odezwała się jakaś kobieta (przedstawiła się, ale już nie pamiętam jak się nazywała) o sympatycznym głosie i później ta sama osoba była na pierwszym spotkaniu rekrutacyjnym razem z menadżerem z polskiego oddziału Nateku. Pytali się mnie o to czy wiem czym firma zajmuje się na codzień, jakie projekty realizuje, jak widzę swoją rolę w firmie, doświadczenie akademickie w programowaniu w C++ i Javie, takie podstawowe pytania. Niektóre pytania się powtórzyły z tymi jakie mi zadali w trakcie rekrutacji do innej firmy też z IT.

W trakcie pierwszego spotkania poprosili mnie też o wypełnienie testu, który ma sprawdzać czy mam jakieś podstawy wiedzy teoretycznej, bo o zrealizowane projekty pytali już na drugiej rozmowie. Ta była już o wiele bardziej szczegółowa. Chcieli mnie sprawdzić na wiele sposobów czy nadaję się na stanowisko Juniora. Z okresu studiów zainteresowali się działalnością w kole naukowym nastawionym na tworzenie aplikacji i gier komputerowych