NATEK Poland

Nowe technologie / IT

O NATEK Poland

NATEK to lider z branży outsourcingu i konsultingu IT w Europie Środkowej i Wschodniej. Na rynku firma obecna jest od ponad 10 lat i dzięki bogatemu doświadczeniu, które łączy z wykorzystaniem nowych technologii, jest w stanie zaspokoić potrzeby swoich klientów.

NATEK oferuje swoim pracownikom możliwość rozwijania swoich umiejętności w międzynarodowym zespole, w otoczeniu specjalistów z zakresu technologii informatycznych.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Bardzo dobry pracodawca

anonimowo
Naprawdę bardzo mi się u nich podobało i gdybym nie musiała zrezygnować pewnie pracowałabym tam nadal. Super atmosfera, elastyczne podejście do wszystkiego, super benefity, dobre pieniądze i ludzie, którzy robią to co lubią - moim zdaniem to 100% dobrej firmy. Nie wiem do czego można się przyczepić. Może jak ktoś chce to na siłę do lokalizacji. A tak oprócz tego to nie ma powodów do marudzenia i to też jest fajne. Mam nadzieję, że jest tam tak dobrze jak kiedyś
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Wyjazdy integracyjne
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Koordynator ds. Rekrutacji (Praca)

Branża: Human ResourcesMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Cele życiowe
Wykształcenie
Wykształcenie:Języki obce
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Przebieg rekrutacji w tej firmie zależy od tego na jakie stanowisko aplikujemy. Ja akurat ubiegałam się o stanowisko Koordynatora ds. Rekrutacji i w moim przypadku były to dwa etapy. Oba etapy to rozmowy, pierwsza z rekruterem, a druga z przedstawicielem działu HR. Pierwsza rozmowa odbywała się w całości w języku angielskim. Pytania dotyczyły mojego doświadczenia, motywacji do podjęcia pracy na tym stanowisku oraz tego jak widzę swój rozwój w tej firmie. NATEK jest firmą międzynarodową dlatego dobra znajomość języka angielskiego to dla nich podstawa.