NAJ International

Doradztwo personalne, Human Resources

O NAJ International

Firma NAJ International została zarejestrowana 22 sierpnia 1991 roku w Warszawie jako spółka doradztwa personalnego.

Obecny skład konsultantów NAJ International to zespół budowany przez ostatnie lata z osób z wieloletnią praktyką w rekrutacji i projektach doradczych.

W związku z globalizacją potrzeb rekrutacyjnych naszych klientów, ekspansją rozwoju polskich spółek poza granice Polski oraz rozlicznymi pytaniami na temat możności współpracy z NAJ International poza Polską, jesienią 2014 firma dołączyła do renomowanej federacji niezależnych agencji rekrutacyjnych International Executive Search Federation (IESF) www.iesf.com. Dzięki członkostwu w IESF nasi klienci i kandydaci zyskali możliwość współpracy z nami na wszystkich kontynentach.

Nowe OpinieDodaj

4.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Prawie wszystko NAJ :)

anonimowo
Jedna z tych firm, które się chwali za prawie wszystko. Firma jest na tyle znana w branży i na tyle długo działa na rynku, że świetnie wygląda w CV. Przez to jaka jest można się w niej bardzo dużo nauczyć. Ja sama trafiłam na w zdecydowanej większości fajne projekty rekrutacyjne. Do tego zespół jest sympatyczny, ludzie się lubią a "góra" dba o tą pozytywną atmosferę. Nie da się ukryć, że dobrze się tu zarabiało, a to też wpływa na atmosferę i na ogólną ocenę o pracodawcy. Jest się od kogo uczyć, więc spokojnie można tu zaczynać swoją "karierę" w rekrutacji :)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance