Multikino

Media / Sztuka / Rozrywka, Sprzedaż

O Multikino

Multikino S.A. to sieć kin wielosalowych istniejąca w Polsce od 1995 roku. Firma zarządza 32 kinami w kraju oraz 2 za granicą - w Rydze i Wilnie. Łącznie oddaje do dyspozycji widzów 262 ekrany i prawie 55 tysięcy miejsc.

Nowe OpinieDodaj

3.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Może kokosów nie zarobiłam, ale lubiłam tą pracę :)

2017-03-02
Obsługa Widza
Utrzymać się z takich zarobków nie da można je za to potraktować jak wypracowane kieszonkowe ułatwiające ogarnianie swoich wydatków na przykład w trakcie studiów. Najwięcej u nas było osób z takim podejściem i pewnie przez to nie rezygnowali zaraz tylko pracowali :)

Takie podejście przepisem na zadowolenie z pracy :D A będąc zupełnie serio jak można sobie za darmo pooglądać filmy, pracować jak komu pasuje, mieć kontakt z ludźmi, nie nudzić się w pracy i pracę traktować nie jak konieczność tylko jak miłe miejsce to mi pasuje :)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Pracownik Obsługi Kina (Praca)

2017-04-02
Branża: SprzedażMiejsce: BydgoszczTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Bardzo fajnie, bardzo sympatycznie, bardzo na temat i... bardzo krótko :) Widocznie tyle wystarczy, żeby się zorientować, czy ktoś się potencjalnie nada do pracy, czy kompletnie nie. Nie znam się, sama nigdy nikogo nie rekrutowałam :) W każdym bądź razie rozmawialiśmy przez chwilę jaki będzie zakres obowiązków, pieniążki, grafik itp. To co ja miałam powiedzieć to z jakiego powodu zdecydowałam się na taką pracę, jak będę dyspozycyjna, jak pogodzę pracę ze studiami, jakie mam zainteresowania i czy te wcześniej przedstawione warunki będą dla mnie ok:)