Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Multikino

Media / Sztuka / Rozrywka, Sprzedaż

O Multikino

Multikino S.A. to sieć kin wielosalowych istniejąca w Polsce od 1995 roku. Firma zarządza 32 kinami w kraju oraz 2 za granicą - w Rydze i Wilnie. Łącznie oddaje do dyspozycji widzów 262 ekrany i prawie 55 tysięcy miejsc.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Na studenckie czasy

bileter
Taka typowa praca dla studentów, co widać po tym, że pracują tam sami młodzi ludzi. Przez to atmosfera jest luźna i przyjemna, to mi się podobało, a do tego poznałem tam parę super osób, z którymi kontakt utrzymuję do dziś. Praca w Multikinie to też elastyczny grafik, więc można się było bez problemu dogadać co do pasujących godzin. Miłe było też to, że można było oglądać filmy za darmo. I to tyle, bo same zajęcia bardzo monotonne i w gruncie rzeczy nudne, a pensja niewysoka. Ale w czasach studenckich nie potrzebowałem niczego więcej.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Pracownik Obsługi Kina (Praca)

Branża: SprzedażMiejsce: BydgoszczTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Bardzo fajnie, bardzo sympatycznie, bardzo na temat i... bardzo krótko :) Widocznie tyle wystarczy, żeby się zorientować, czy ktoś się potencjalnie nada do pracy, czy kompletnie nie. Nie znam się, sama nigdy nikogo nie rekrutowałam :) W każdym bądź razie rozmawialiśmy przez chwilę jaki będzie zakres obowiązków, pieniążki, grafik itp. To co ja miałam powiedzieć to z jakiego powodu zdecydowałam się na taką pracę, jak będę dyspozycyjna, jak pogodzę pracę ze studiami, jakie mam zainteresowania i czy te wcześniej przedstawione warunki będą dla mnie ok:)