Medius Poland

4.1Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Medius Poland

Invoice automation with MediusFlow:
- Forget time-consuming and error-prone manual AP invoice processing. With MediusFlow AP invoice automation solution, you achieve greater control and reduce the amount of manual work.
- AP invoice automation also enables more paperless work and shorter invoice processing time. In fact, by using the right invoice automation solution your company can reduce AP invoice processing costs by up to 90%. Time is king.

Nowe OpinieDodaj

4.0

Bardzo pozytywnie!

2016-10-23
anonimowo
Czasami to żałuję, że odeszłam w Medius. Chyba już na drugą taką dobrą firmę nie trafię. Tutaj w pracy było wszystko czego można oczekiwać od pracodawcy.

Zaczynając od super rozbudowanych benefitów, integracji firmowych, elastycznego czasu pracy przez świetnych ludzi i super atmosferę, narzędzia pracy aż po pieniądze. Nie wiem co mi strzeliło do głowy żeby szukać alternatywy skoro miałam coś takiego.

Szczególnie, że jak teraz patrzę i mam porównanie to tam nie było wad. Taki fajny pracodawca, że można go innym zazdrościć. No i ja żałuję :/
Pokaż benefity i ocenę
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz