mBank

3.9Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O mBank

Poznaj mBank
Nie mamy wątpliwości, że mBank jest wyjątkową firmą, która łączy doświadczenie instytucji o długoletniej tradycji z innowacyjnym podejściem do bankowości.


Stawiamy na kreatywne rozwiązania i z zaangażowaniem szukamy nowych inspiracji w otaczającym nas świecie. Patrzymy w przyszłość - nie chcemy odtwarzać rzeczywistości, ale ją kreować. Dlatego zmieniamy pojęcie bankowości, tworząc proste i przyjazne zasady działania.


„Myślimy klientem”, oferując przejrzyste i intuicyjne rozwiązania. Upraszczamy i optymalizujemy procesy, aby działać sprawnie i szybko. Tworzymy klimat wspierający innowacje i pozwalający pracownikom realizować ich kreatywny potencjał. Jesteśmy profesjonalni zarówno w kontakcie z klientem, jak i w codziennej współpracy ze współpracownikami.


DAJEMY WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI
mBank to przestrzeń do realizacji, gdzie otrzymasz dostęp do różnorodnych projektów i zadań oraz możliwość wewnętrznych transferów i awansów.


NAKRĘCA NAS DZIAŁANIE
W mBanku dużo się dzieje i dużo zależy od nas. Stawiamy sobie ambitne cele, ale mamy wpływ na sposób ich realizacji. Motywują nas oczekiwania niemal 5 mln klientów.


TWORZYMY KNOW HOW
Jesteśmy grupą ekspertów o wieloletnim doświadczeniu. Robimy rzeczy, których nikt inny jeszcze nie zrobił.
Nowe OpinieDodaj

4.2

Porządny bank

2017-01-02
Doradca Klienta
Porządny bank z powodu warunków jakie mają u nich doradcy tacy jak ja. Stawka godzinowa jest nazwijmy to w granicach dobrej normy, elastyczność czasu pracy to czysta wygoda, a miła atmosfera w naszym oddziale sprawia, że chce się przychodzić do pracy i codziennie wstawać z łóżka.

Brakuje mi wyłącznie do szczęścia umowy o pracę. Może za jakiś czas uda się coś wynegocjować na ten moment musi być jak jest. Ilość obowiązków na początek mnie przytłaczała teraz zaczynam się przyzwyczajać i uczyć się jak sobie radzić. Ludzie pomagają jak trzeba :)
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Doradca klienta indywidualnego (Praca)

2017-02-09
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz