mBank

Finanse / Ekonomia

O mBank

Poznaj mBank

Nie mamy wątpliwości, że mBank jest wyjątkową firmą, która łączy doświadczenie instytucji o długoletniej tradycji z innowacyjnym podejściem do bankowości.

Stawiamy na kreatywne rozwiązania i z zaangażowaniem szukamy nowych inspiracji w otaczającym nas świecie. Patrzymy w przyszłość - nie chcemy odtwarzać rzeczywistości, ale ją kreować. Dlatego zmieniamy pojęcie bankowości, tworząc proste i przyjazne zasady działania.

„Myślimy klientem”, oferując przejrzyste i intuicyjne rozwiązania. Upraszczamy i optymalizujemy procesy, aby działać sprawnie i szybko. Tworzymy klimat wspierający innowacje i pozwalający pracownikom realizować ich kreatywny potencjał. Jesteśmy profesjonalni zarówno w kontakcie z klientem, jak i w codziennej współpracy ze współpracownikami.


DAJEMY WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

mBank to przestrzeń do realizacji, gdzie otrzymasz dostęp do różnorodnych projektów i zadań oraz możliwość wewnętrznych transferów i awansów.

NAKRĘCA NAS DZIAŁANIE

W mBanku dużo się dzieje i dużo zależy od nas. Stawiamy sobie ambitne cele, ale mamy wpływ na sposób ich realizacji. Motywują nas oczekiwania niemal 5 mln klientów.

TWORZYMY KNOW HOW

Jesteśmy grupą ekspertów o wieloletnim doświadczeniu. Robimy rzeczy, których nikt inny jeszcze nie zrobił.


Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dla zmotywowanych

anonimowo
Podoba mi się praca w mBanku. Jest parę rzeczy do poprawy, ale moja ogólna opinia jest dobra. Najsłabszą stroną tego banku są wynagrodzenia – bardzo trudno o konkretną podwyżkę, nawet jak pracuje się już dość długo. Ale przynajmniej zapewniają dobry pakiet socjalny, to też się liczy. Jak się chce, to można się też rozwijać. Nie ma tu jednak sytuacji, w której ktoś przyjdzie i poda ci coś na tacy. O własny rozwój trzeba tu trochę zawalczyć i włożyć w to sporo pracy, ale myślę że mimo wszystko warto. Ja na obecną chwilę mogę powiedzieć, że zostanę tu jeszcze jakiś czas, bo myślę że zdobywane tu doświadczenie jest nie do przecenienia.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Doradca klienta indywidualnego (Praca)

Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Na spotkaniu rekrutacyjnym do mBanku było jak dla mnie dobrze. Bardzo jasno prowadzona rozmowa w trakcie której dowiedziałam się wszystkiego co mi było potrzebne tzn. jakie dokładnie są warunki, co wchodzi w skład obowiązków i nawet nie musiałam nikogo ciągnąć za język. Ja odpowiedziałam na różne pytania, ale takie oczywiste jak doświadczenie, znajomość branży w tym na przykład rynku kapitałowego, umiejętności potrzebne do sprzedaży i obsługi klienta czy na przykład dyspozycyjność. Po tym jak zakończyli rekrutację dostałam informację na temat wyniku i to jest bardzo fajne podejście.