mBank

Finanse / Ekonomia

O mBank

Poznaj mBank

Nie mamy wątpliwości, że mBank jest wyjątkową firmą, która łączy doświadczenie instytucji o długoletniej tradycji z innowacyjnym podejściem do bankowości.

Stawiamy na kreatywne rozwiązania i z zaangażowaniem szukamy nowych inspiracji w otaczającym nas świecie. Patrzymy w przyszłość - nie chcemy odtwarzać rzeczywistości, ale ją kreować. Dlatego zmieniamy pojęcie bankowości, tworząc proste i przyjazne zasady działania.

„Myślimy klientem”, oferując przejrzyste i intuicyjne rozwiązania. Upraszczamy i optymalizujemy procesy, aby działać sprawnie i szybko. Tworzymy klimat wspierający innowacje i pozwalający pracownikom realizować ich kreatywny potencjał. Jesteśmy profesjonalni zarówno w kontakcie z klientem, jak i w codziennej współpracy ze współpracownikami.


DAJEMY WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

mBank to przestrzeń do realizacji, gdzie otrzymasz dostęp do różnorodnych projektów i zadań oraz możliwość wewnętrznych transferów i awansów.

NAKRĘCA NAS DZIAŁANIE

W mBanku dużo się dzieje i dużo zależy od nas. Stawiamy sobie ambitne cele, ale mamy wpływ na sposób ich realizacji. Motywują nas oczekiwania niemal 5 mln klientów.

TWORZYMY KNOW HOW

Jesteśmy grupą ekspertów o wieloletnim doświadczeniu. Robimy rzeczy, których nikt inny jeszcze nie zrobił.


Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Porządny bank

Doradca Klienta
Porządny bank z powodu warunków jakie mają u nich doradcy tacy jak ja. Stawka godzinowa jest nazwijmy to w granicach dobrej normy, elastyczność czasu pracy to czysta wygoda, a miła atmosfera w naszym oddziale sprawia, że chce się przychodzić do pracy i codziennie wstawać z łóżka.

Brakuje mi wyłącznie do szczęścia umowy o pracę. Może za jakiś czas uda się coś wynegocjować na ten moment musi być jak jest. Ilość obowiązków na początek mnie przytłaczała teraz zaczynam się przyzwyczajać i uczyć się jak sobie radzić. Ludzie pomagają jak trzeba :)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Doradca klienta indywidualnego (Praca)

Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Na spotkaniu rekrutacyjnym do mBanku było jak dla mnie dobrze. Bardzo jasno prowadzona rozmowa w trakcie której dowiedziałam się wszystkiego co mi było potrzebne tzn. jakie dokładnie są warunki, co wchodzi w skład obowiązków i nawet nie musiałam nikogo ciągnąć za język. Ja odpowiedziałam na różne pytania, ale takie oczywiste jak doświadczenie, znajomość branży w tym na przykład rynku kapitałowego, umiejętności potrzebne do sprzedaży i obsługi klienta czy na przykład dyspozycyjność. Po tym jak zakończyli rekrutację dostałam informację na temat wyniku i to jest bardzo fajne podejście.