Black Red White

Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż, Przemysł / Produkcja

O Black Red White

Black Red White jest jedną z największych w Polsce grup meblarskich produkujących oraz dystrybuujących meble i artykuły wyposażenia wnętrz. Przez ponad 20 lat BRW stworzyło największą ofertę wnętrzarską dostępną obecnie w naszym kraju. Na całym świecie - głównie w Polsce, na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i na Węgrzech - funkcjonuje ponad 20 zakładów produkcyjnych oraz liczne salony sprzedaży.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca raczej na krótko

Młodszy doradca klienta
Na jakiś czas ujdzie, ale jak ktoś szuka czegoś na stałe, to nie polecam. W Black Red White zarobki nie są zbyt wysokie. Podstawa bardzo przeciętna, a o premie naprawdę trudno. Można dużo pracować, a i tak nie dostanie się prowizji. W tej pracy jest też dużo stresu, a powodują go głównie klienci. Ale mnie akurat zdarzały się też jakieś nieporozumienia również z przełożonymi. Ostatecznie długo nie zagrzałem tam miejsca, bo znalazłem coś za lepsze pieniądze. Ale przynajmniej zdobyłem tam doświadczenie i wpis do CV od znanej firmy, to na pewno mi się przydało.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • System premiowy
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Anonimowo (Praca)

Branża: Handel i UsługiMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2018
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Inne
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Szukałem pracy dorywczej w jakimś ciekawym sklepie i postanowiłem, że wyślę CV do Black Red White. To, że był to dobry wybór, dało się odczuć już na samej rozmowie o pracę. Atmosfera była bardzo miła od samego początku, gdy zaproponowano mi coś do picia. Większość pytań dość ogólnych, na koniec było jedynie kilka dotyczących znajomości ich oferty i samych rodzajów mebli. Poza “wywiadem”, była też chwila luźnej rozmowy, co zrobiło na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Na koniec zostały omówione kwestie formalne pracy na tym stanowisku. Odpowiedź dostałem niemal od razu. Solidna i fajna rekrutacja!