Logo Max Premium Burgers
+ Dodaj opinię

Max Premium Burgers

51-200

Od prawie 50 lat mamy jeden, niezmienny cel - serwować najsmaczniejsze burgery ze składników najwyższej jakości. Burgery to nasza pasja. MAX był wielokrotnie doceniany w konsumenckich plebiscytach w kategorii „satysfakcja klienta” oraz „ulubione burgery”. W 2017 roku MAX zwyciężył w ślepym teście smaku przeprowadzonym we Wrocławiu. Z badania wynika, że smak flagowego burgera Frisco wybiera aż 59% respondentów, tym samym firma pokonała dwa burgery: Big Mac z McDonald’s oraz Whopper z Burger King. MAX Premium Burgers był pierwszą na świecie siecią restauracji szybkiej obsługi, która nie tylko otwarcie komunikuje wpływ każdego ze swoich produktów na środowisko, ale całkowicie neutralizuje swój negatywny wpływ.

Kariera w Max Premium Burgers
więcej

Dlaczego warto nas wybrać?

Dowiedz się więcej o pracodawcy

Kogo szukamy?

Kariera

Wartości

Atmosfera

Rozwój

Warunki

Co robimy?

Tworzymy nową markę w Polsce. Bez Ciebie się nie uda!

Szukamy ludzi, którzy są gotowi na najsmaczniejszą przygodę w swoim zawodowym życiu. Razem stworzymy nową markę i zadbamy o jakość, rozkochując Polaków w naszych burgerach. Jeżeli uważasz się za energiczną, otwartą osobę, lubisz pracę z innymi ludźmi, a do tego chcesz się rozwijać – to jesteśmy firmą dla Ciebie! Nie musisz mieć skończonych studiów ani doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy. Oczekujemy przede wszystkim uśmiechu, pozytywnego nastawienia do gości, rzetelności w wykonywaniu obowiązków i dużo zapału do pracy. Dołącz do nas, poznaj nowych ludzi i weź karierę w swoje ręce. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę: www.maxpremiumburgers.pl

W gastro lepiej niż w korpo! Awansuj i rośnij z nami!

W naszej firmie najważniejsi są ludzie. Bez nich nie będziemy mogli się rozwijać ani otwierać nowych restauracji. Masz doświadczenie w gastronomii? To fajnie! Nie? Nic nie szkodzi! Każdy z nas kiedyś zaczynał. Nasi pracownicy od samego początku objęci są opieką trenerów. W każdej chwili jesteśmy gotowi pomóc Ci wejść na nieznane obszary kulinarnego świata. A później? Wszystko zależy od Ciebie. Po ukończonym szkoleniu pracowniczym będziemy rozmawiać z Tobą o rozwoju. Pojawią się kolejne wyzwania: prowadzenie zmian jako Młodszy Kierownik Zmiany, objęcie dodatkowych obszarów funkcjonowania restauracji jako Kierownik Zmiany, a następnie wspólne zarządzanie restauracją z Kierownikiem Restauracji na stanowisku Asystenta. Najlepsi w przyszłości poprowadzą własne restauracje.

Różnorodni dla siebie i innych

Lubimy różnorodność. Wiemy, że każdy wnosi do firmy coś cennego, dlatego zatrudniamy osoby mające zróżnicowane wykształcenie, doświadczenia i pochodzenie. Cenimy szczerość, uczciwość oraz etyczne zachowanie w codziennych kontaktach z kolegami i gośćmi. Wspieramy ciągłe doskonalenie umiejętności. Szacunek i troska o ludzi, rozpoznawanie ich osiągnięć, świętowanie sukcesów – tego wymagamy od naszej kadry menadżerskiej. To wszystko przyczynia się do sukcesu firmy, przekraczania oczekiwań gości w zakresie szybkiej i przyjaznej obsługi oraz oferowania wysokiej jakości produktów o unikalnym smaku.

Razem z nami budujesz atmosferę w pracy

Przywiązujemy ogromną wagę do atmosfery panującej w naszych restauracjach. Współtworzymy ją i dbamy o nią razem. Ty też będziesz miał na nią wpływ. Każdego traktujemy tak samo – zgodnie z naszymi wartościami dotyczącymi podejścia do różnorodności zespołów. Relacje między nami opierają się na szacunku, koleżeńskości i wsparciu innych, gdy wymaga tego sytuacja. Pomagamy sobie, bo jesteśmy zgranym teamem. Nasi pracownicy to w większości osoby młode, dynamiczne. Właśnie dlatego dbamy, aby komunikacja w restauracjach była szczera i otwarta. Tak budujemy wzajemne zaufanie. Kadra kierownicza czuwa nad komfortem pracy wszystkich ludzi. Jeśli pojawiają się jakiekolwiek problemy lub drobne nieporozumienia, staramy się je rozwiązywać na bieżąco.

Twoja szansa na rozwój i karierę menadżera

Stawiamy na rozwój naszych pracowników, dlatego umożliwiamy awanse wewnętrzne. Ścieżka kariery jest otwarta dla każdego, a nasze programy wspierają ambitnych. Wielu obecnych menadżerów rozpoczynało pracę od stanowiska pracownika restauracji. Dwa razy w roku omawiamy Twoje postępy. Raz w roku wystawiamy ocenę pracy. To bardzo ważne, żebyś wiedział, jak oceniamy Twój rozwój i jakie są nasze plany wobec Ciebie. Jesteś gotowy na zmianę miejsca zamieszkania? U nas masz możliwość czasowej lub stałej przeprowadzki do miast, w których powstają nowe restauracje. Brakuje Ci wiedzy lub umiejętności niezbędnych do wykonywania codziennej pracy? Jesteśmy po to, aby wszystkiego Cię nauczyć. My też kiedyś zaczynaliśmy i zdobywaliśmy doświadczenie.

Umowa o pracę i elastyczny grafik

Zatrudniamy wszystkich w oparciu o umowę o pracę. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, które rośnie w zależności od efektów pracy i długości stażu. Już po trzech miesiącach masz szansę na pierwszą podwyżkę! Jesteś studentem dziennym albo zaocznym? A może szukasz pracy w godzinach nocnych? U nas dostosujesz grafik do swojej dyspozycyjności. Osobom, które dopiero rozpoczynają zdobywanie doświadczenia zawodowego i chcą to połączyć z nauką, proponujemy pracę w dni wolne od szkoły. Po trzech miesiącach każdy otrzymuje pulę pieniędzy do wykorzystania w ramach programu kafeteryjnego m.in. na: kartę MultiSport, bilety do teatru i kina czy zakupy w sklepach takich jak Empik lub Decathlon.

Odpowiedzialność i zrównoważone podejście do środowiska

MAX chce, aby świat stał się choć odrobinę lepszy, dlatego nie tylko serwuje pyszne burgery, lecz także podejmuje działania na rzecz społeczeństwa. Swoją odpowiedzialną postawą dajemy przykład całej branży gastronomicznej. Jako pierwsza na świecie sieć restauracji szybkiej obsługi, wprowadziliśmy oznakowanie informujące o wpływie naszych produktów na środowisko. Uczciwość, zdrowie i środowisko – nieustannie robimy wszystko, aby to właśnie te kwestie były najważniejsze w naszej codziennej pracy. Prowadzimy wiele kampanii, które zwiększają świadomość i edukują konsumentów. Nasze działania to tak naprawdę długoterminowy proces wdrażany przez całą organizację MAX Premium Burgers – od zarządu i prezesa, aż po naszych pracowników.

Benefity

Sprawdź, na jakie benefity pracownicze możesz u nas liczyć

Tak to u nas wygląda!

Obejrzyj zdjęcia biura, z wydarzeń firmowych i inne

zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej

+5 zdjęć

Opinie o Max Premium Burgers

(2)

Poznaj opinie osób, które pracowały lub pracują w tej firmie

Wyróżniona opinia

2 opinie

4.8

5.0Atmosfera

4.5Benefity

5.0Możliwość rozwoju

4.5Wynagrodzenie

5.0Work/life balance

04.12.2018
4.6

Idealne miejsce do pracy

Praca w Max Premium Burgers jest naprawdę super, jeśli ktoś lubi pracę w gastronomii. Wiadomo jak to jest z klientami - jedni są uprzejmi, inni mniej. Ogólnie wszystko jak najbardziej na plus, koledzy, atmosfera, miejsce pracy. Nie ma do czego się przyczepić. Jeśli ktoś szuka fajnej pracy w restauracji, gdzie nie podaje się burgerów "z taśmy" to polecam.
więcej

Nasze social media

Zobacz profile firmy w social media

Oferty pracy Max Premium Burgers

(2)

Przejrzyj polecane i wciąż dostępne oferty

Praca
Dodano: 21 dni temu
Stanowisko: Kierownik zmiany Stawka: 4 000 zł Warszawa
Babice (park handlowy) MAX Premium Burgers to pyszne burgery najwyższej jakości. MAX to szwedzka marka. MAX to ponad 150 restaura...
Praca
Dodano: 21 dni temu
Stanowisko: Kierownik zmiany Stawka: 4 000 zł Warszawa
Centrum MAX Premium Burgers to pyszne burgery najwyższej jakości. MAX to szwedzka marka. MAX to ponad 150 restauracji w różnych...
Zobacz wszystkie oferty