Logo Max Premium Burgers

Max Premium Burgers

51-200

Jesteśmy szwedzką siecią restauracji serwujących burgery. Dla nas burgery to prawdziwa pasja! Najwyższa jakość składników i unikalne kompozycje powodują, że wygrywamy w testach smaku również w Polsce. Jako jedyna międzynarodowa sieć burgerowni na krajowym rynku mamy szeroką ofertę dla wegetarian oraz wegan. Działamy w sposób odpowiedzialny, zrównoważony, dbając o naturę i środowisko. Niwelujemy swój ślad węglowy, a także pozytywnie wpływamy na klimat – zasadziliśmy już 1,8 miliona drzew.

Kariera w Max Premium Burgers
więcej

Opinie o Max Premium Burgers (2)

Poznaj opinie osób, które pracowały lub pracują w tej firmie

2 opinie

4.8

5.0Atmosfera

4.5Benefity

5.0Możliwość rozwoju

4.5Wynagrodzenie

5.0Work/life balance

Kariera w Max Premium Burgers

Max Premium Burgers ZdjecieMax Premium Burgers ZdjecieMax Premium Burgers ZdjecieMax Premium Burgers Zdjecie

Wybór pracodawcy to nie jest prosta sprawa. Co wyróżnia nas na tle innych firm?

Pokaż:
od najnowszych

Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować opinii.

05.12.2018
5.0

Nie można wyobrazić sobie lepszego pracodawcy

Uwielbiam pracować w Max Premium Burgers. Zaczynając nie miałem nawet książeczki sanepidu i nie umiałem nic. Pomogli mi wyrobić książeczkę, przeszedłem szkolenia i wszystkiego się nauczyłem. Dodatkowo od groma benefitów - bilety do kina, karta multisport, możliwość ubezpieczenia zdrowotnego. Jednak najważniejsze jak dla mnie to elastyczne godziny pracy i wyrozumiał...
więcej
05.12.2018
4.6

Idealne miejsce do pracy

Praca w Max Premium Burgers jest naprawdę super, jeśli ktoś lubi pracę w gastronomii. Wiadomo jak to jest z klientami - jedni są uprzejmi, inni mniej. Ogólnie wszystko jak najbardziej na plus, koledzy, atmosfera, miejsce pracy. Nie ma do czego się przyczepić. Jeśli ktoś szuka fajnej pracy w restauracji, gdzie nie podaje się burgerów "z taśmy" to polecam.
więcej