Logo Max Premium Burgers
+ Dodaj opinię

Max Premium Burgers

Turystyka / Gastronomia / Hotelarstwo
51-200

Od prawie 50 lat mamy jeden, niezmienny cel - serwować najsmaczniejsze burgery ze składników najwyższej jakości. Burgery to nasza pasja. MAX był wielokrotnie doceniany w konsumenckich plebiscytach w kategorii „satysfakcja klienta” oraz „ulubione burgery”. W 2017 roku MAX zwyciężył w ślepym teście smaku przeprowadzonym we Wrocławiu. Z badania wynika, że smak flagowego burgera Frisco wybiera aż 59% respondentów, tym samym firma pokonała dwa burgery: Big Mac z McDonald’s oraz Whopper z Burger King. MAX Premium Burgers był pierwszą na świecie siecią restauracji szybkiej obsługi, która nie tylko otwarcie komunikuje wpływ każdego ze swoich produktów na środowisko, ale całkowicie neutralizuje swój negatywny wpływ.

Kariera w Max Premium Burgers
więcej

Opinie o Max Premium Burgers

 (2)

Poznaj opinie osób, które pracowały lub pracują w tej firmie

2 opinie

4.8

5.0Atmosfera

4.5Benefity

5.0Możliwość rozwoju

4.5Wynagrodzenie

5.0Work/life balance

+Dodaj opinię

Kariera w Max Premium Burgers

Max Premium Burgers ZdjecieMax Premium Burgers ZdjecieMax Premium Burgers ZdjecieMax Premium Burgers Zdjecie

Wybór pracodawcy to nie jest prosta sprawa. Co wyróżnia nas na tle innych firm?

Pokaż:
od najnowszych

Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować opinii.

05.12.2018
5.0

Nie można wyobrazić sobie lepszego pracodawcy

Uwielbiam pracować w Max Premium Burgers. Zaczynając nie miałem nawet książeczki sanepidu i nie umiałem nic. Pomogli mi wyrobić książeczkę, przeszedłem szkolenia i wszystkiego się nauczyłem. Dodatkowo od groma benefitów - bilety do kina, karta multisport, możliwość ubezpieczenia zdrowotnego. Jednak najważniejsze jak dla mnie to elastyczne godziny pracy i wyrozumiał...
więcej
04.12.2018
4.6

Idealne miejsce do pracy

Praca w Max Premium Burgers jest naprawdę super, jeśli ktoś lubi pracę w gastronomii. Wiadomo jak to jest z klientami - jedni są uprzejmi, inni mniej. Ogólnie wszystko jak najbardziej na plus, koledzy, atmosfera, miejsce pracy. Nie ma do czego się przyczepić. Jeśli ktoś szuka fajnej pracy w restauracji, gdzie nie podaje się burgerów "z taśmy" to polecam.
więcej