Lynka

Marketing / Reklama / PR

O Lynka

Opis działalności firmy

LYNKA Sp. z o.o., polsko-amerykańska firma z siedzibą w Krakowie, jest jedną z wiodących firm w Europie, specjalizujących się w dystrybucji i promocji odzieży sportowej oraz artykułów reklamowych. Posiada tysiące klientów w 22 krajach Europy oraz w USA, wśród nich są prestiżowe globalne marki sportswearowe, takie jak: Nike, Fruit of the Loom, Russel oraz setki klientów korporacyjnych jak Exxon Mobile, KFC, Starbucks. Założona w 1992 roku, Lynka zdobyła ponad 35 międzynarodowych nagród za wysoką jakość produkcji. Naszego sukcesu niepowtórzyła jak dotąd żadna firma w Europie w naszej branży.

Kogo szukamy?

Poszukujemy studentów oraz absolwentów w obszarze sprzedaży, produkcji i finansów. Forma zatrudnienia: praktyka, staż, praca Dział zatrudnienia: Sprzedaż, Wsparcie Sprzedaży, Produkcja, Kontrola Jakości, Finanse

Liczba pracowników: 160

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajna robota co tu dużo mówić ;)

anonimowo
Właściwie mam tylko jedno zastrzeżenie: pieniądze. Bo cała reszta funkcjonuje tak, jak powinna. Moim zdaniem to świetna firma, by zacząć “przygodę” z pracą, człowiek może tu się wiele nauczyć. Oczywiście jeśli chce. Dla mnie to była fajna szkoła życia. Poznałem super ludzi, nauczyłem się masy rzeczy i myślę, że dobrze ten czas wykorzystałem. Dziękuję ;)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

pracownik działu IT (Praca)

Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: KrakówTermin rozmowy: 10.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Uczelnia, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Dwa etapy rekrutacji.

Etap I:

Rozmowa chyba z kimś z HR, w każdym razie kobieta ogarnięta, wiedziała, o co ma pytać. Taka rozmowa, jak praktycznie każda kwalifikacyjna. Kim jestem, co robiłem, co zamierzam robić. Plany na przyszłość, jak widzę siebie za kilka lat. Brakowało mi tylko pytania, dokąd zmierza ten świat...

Etap II:

Tutaj jużspotkanie z IT Menagerem, czyli bezpośrednim przełożonym. Ona z kolei opowiadała. Głównie o tym, jak się pracuje w firmie, jak by miały wyglądać moje obowiązki, czego oni oczekują ode mnie na tym stanowisku. Wszystko już bardziej konkretnie, pytania bezpośrednio powiązane z tym, co uwzględniłem w swoim CV.

Na koniec opowiadałem o systemach i programach, na których pracuję, było kilka pytań technicznych, sprawdzających moją wiedzę. Ale nic trudnego, większość dotyczyła takich rzeczy, jakie się robi na co dzień.

Oceniam pozytywnie.