Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

LPP

Sprzedaż

O LPP

POZNAJ LPP OD PODSZEWKI!


Jesteśmy największą spółką odzieżową w Polsce i jedną z najszybciej rozwijających się firm odzieżowych na świecie. Zajmujemy się projektowaniem, dystrybucją i sprzedażą odzieży. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami: RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY. Odzież sprzedajemy w 19 krajach Europy oraz na Bliskim Wschodzie.

 • +1700 salonów sprzedaży
 • 20 krajów w 2017 roku
 • +25 lat doświadczenia w branży odzieżowej
 • 1,38 mld euro sprzedaży w 2016 roku
 • +25000 miejsc pracy
 • +2100 pracowników w Centrali
 • +700 osób w Działach Projektowania Odzieży
 • 170 mln ubrań i akcesoriów sprzedanych każdego roku
 • 2001 debiut na warszawskiej giełdzie


BIURA LPP


W Gdańsku, gdzie powstała nasza firma, tworzymy nowoczesne miejsce pracy, w którym projektanci, graficy, technolodzy odzieży i kupcy mody prowadzą prace nad kolejnymi kolekcjami marek RESERVED, CROPP i SiNSAY. W naszej siedzibie w Krakowie powstają projekty dla marek HOUSE i MOHITO. W 2017 roku otworzyliśmy także biuro produktowe w Warszawie. W Pruszczu Gdańskim działa nowoczesne centrum logistyczne oraz zaplecze e-commerce.


KULTURA ORGANIZACYJNA


Cenimy kreatywność i zaangażowanie, wspieramy naszych pracowników w realizowaniu ich ambicji i planów zawodowych. Oferujemy duże możliwości rozwoju, m.in. poprzez zagraniczne podróże służbowe, szkolenia czy udział w ciekawych projektach. Dbamy o atmosferę pracy tworząc przestrzeń sprzyjającą kreatywnej wymianie myśli, budowaniu relacji i swobodzie w wyrażaniu siebie. Zapewniamy liczne benefity: opiekę medyczną, szkolenia, kursy, kartę Multisport, zniżki oraz premie.

Atmosfera pracy jest dla nas bardzo ważna, często pracujemy zespołowo i wspieramy swoje działania. Stawiamy na otwartą komunikację – wszyscy mówimy do siebie po imieniu, bez względu na zajmowane stanowisko. Angażujemy się w działania sportowe i charytatywne. Dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem wewnątrz i na zewnątrz organizacji.


OFERTY PRACY


Wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się na naszej stronie internetowej: http://www.lppsa.com/kariera

Zachęcamy do aplikowania!
                  

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Praca na czas studiów

anonimowo
W LPP można pracować w czasie studiów, ale moim zdaniem to nie jest miejsce na dłużej. Głównie przez to, że zarobić to tam za dużo się nie da, bardziej dorobić sobie trochę jak już. W sumie wynagrodzenie porównywalne do tego typu sklepów, ale mogłoby być jednak lepiej. Poza tym było sporo stresu, a to przez klientów, a to przez kierownictwo. Nie podobało mi się to, ale takie już chyba uroki pracy w sprzedaży. Ale mimo wszystko parę rzeczy mi odpowiadało. Przede wszystkim elastyczny grafik, dzięki któremu mogłam ustawić wszystko w zgodzie ze studiami. A po drugie współpracownicy – świetne osoby, dobrze się zgraliśmy i stworzyliśmy fajny zespół.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
 • Bony / bilety / zniżki
 • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Dekorator (Reserved) (Praca)

Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 1.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
 • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Wiedza o Firmie
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
 • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Przyjemnie było na rozmowie kwalifikacyjnej rozmawiać na temat tego co lubię robić :) Pracowałam wcześniej jako VM, zasady podstawowe znam, ale każda sieć ma swoje, a jednocześnie miałam doświadczenie w sprzedaży i w obsłudze klienta. Ta rozmowa przyszła mi bardzo łatwo dzięki temu :) Porozmawialiśmy jakie mam zainteresowania, oczekiwania, plany, zalety :) Chciałabym żeby każda rozmowa kwalifikacyjna była taka miła i niestresująca jak ta :)