Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Lewiatan

Marketing / Reklama / PR, Internet / E-commerce

O Lewiatan

Polska Sieć Handlowa Lewiatan została utworzona w 1994 roku. Jej głównym celem było zrzeszanie kupców zajmujących się działalnością handlową. Lewiatan działa w systemie franczyzowym, oferując kompleksowe rozwiązania. Obecnie do sieci należy ponad 2850 sklepów i 16 spółek regionalnych zlokalizowanych w całej Polsce.

Nowe OpinieDodaj

3.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

zwyczajna praca w sklepie

sprzedawca
W Lewiatanie pracuje mi się całkiem dobrze, nie jest to z pewnością moja praca marzeń, ale tragedii nie ma. Ciężko wymagać od pracy o tym charakterze rozwoju i możliwości na awans. Jest za to całkiem stabilnie, wynagrodzenie bez szału, ale chociaż na czas wpada na konto. Atmosfera zależy w sumie od ludzi, z którymi sie pracuję na zmianie, bywa bardzo różnie pod tym względem. Benefitów w sumie brak, a i podwyżka by się przydała. No, ale taka to już jest praca w sklepie. Ze względu na charakter pracy ciężko pisać, że jest źle. Napisałbym, że raczej przeciętnie…
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  sprzedawca (Praca)

  Branża: SprzedażMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 3.2017
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Inne
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Inne
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Moja najprostsza rozmowa kwalifikacyjna dotychczas. Trwała może z 10 albo z 15 minut tylko żeby wymienić informacje. Po rozmowie mieli oddzwonić jak się zdecydują tam po paru dniach.

  Pytania banalne zero o wiedzę. Wyłącznie od kiedy mogę pracować jak będę dostępna na jakie zmiany, czy mam książeczkę sanepidu, jakie mam doświadczenie w pracy w sklepie. Było bardzo łatwo.