Lewiatan

Marketing / Reklama / PR, Internet / E-commerce
brak

O Lewiatan

Polska Sieć Handlowa Lewiatan została utworzona w 1994 roku. Jej głównym celem było zrzeszanie kupców zajmujących się działalnością handlową. Lewiatan działa w systemie franczyzowym, oferując kompleksowe rozwiązania. Obecnie do sieci należy ponad 2850 sklepów i 16 spółek regionalnych zlokalizowanych w całej Polsce.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

bez szału, ale stabilnie

2017-12-06
sprzedawca
W Lewiatanie pracuje od kilku lat. Pracę zaczęłam zaraz po rozmowie kwalifikacyjnej. W moim przypadku po miesiącu dostałam umowę o pracę. Niedawno trafił mi się awans. Jeśli o samą pracę chodzi, jest to typowa praca w sklepie. Bardzo dużo zależy od dnia i ilości dostaw, jak w każdej pracy czasem bywa ciężko. Na bardzo duży plus oceniam stroje, fartuszki są eleganckie i wygodne. Minusem są trochę niskie zarobki, jak to w sklepie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  sprzedawca (Praca)

  2017-04-09
  Branża: SprzedażMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 3.2017
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  O Tobie
  O Tobie:Inne
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Inne
  Kariera
  Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Moja najprostsza rozmowa kwalifikacyjna dotychczas. Trwała może z 10 albo z 15 minut tylko żeby wymienić informacje. Po rozmowie mieli oddzwonić jak się zdecydują tam po paru dniach.

  Pytania banalne zero o wiedzę. Wyłącznie od kiedy mogę pracować jak będę dostępna na jakie zmiany, czy mam książeczkę sanepidu, jakie mam doświadczenie w pracy w sklepie. Było bardzo łatwo.