L'Occitane

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O L'Occitane

L'OCCITANE to globalna firma kosmetyczna, zajmująca się produkcją wysokiej klasy kosmetyków, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego. W swoim portfolio firma ma 5 dużych marek: L’OCCITANE en Provence, Melvita, Le Couvent des Minimes, Erborian and L'OCCITANE au Brésil.

Firma istnieje od roku 1976 i od początku działalności opiera się na zasadach takich jak szacunek i odpowiedzialność społeczna. L'OCCITANE założyło fundację wspierającą osoby niewidome oraz emancypację kobiet.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Fajna praca dodatkowa

2016-04-03
hostessa
Jak sobie dorabiałam na studiach, to mi bardzo odpowiadała ta praca, bo mieli bardzo profesjonalne podejście do pracownika. I ubiór i makijaż to leżał po ich stronie, więc się nie trzeba było martwić, godziny można sobie było dopasować, a do tego trochę kasy wpadło ;) nie były to wielkie pieniądze, bo bycie hostessą to jednak nie jest praca na całe życie, raczej żeby sobie dorobić. Polecam.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Konsultant ds. Urody (Praca)

2016-02-14
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz