L'Occitane

Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż, Zakupy

O L'Occitane

L'OCCITANE to globalna firma kosmetyczna, zajmująca się produkcją wysokiej klasy kosmetyków, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego. W swoim portfolio firma ma 5 dużych marek: L’OCCITANE en Provence, Melvita, Le Couvent des Minimes, Erborian and L'OCCITANE au Brésil.

Firma istnieje od roku 1976 i od początku działalności opiera się na zasadach takich jak szacunek i odpowiedzialność społeczna. L'OCCITANE założyło fundację wspierającą osoby niewidome oraz emancypację kobiet.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Fajna praca dodatkowa

2016-04-03
hostessa
Jak sobie dorabiałam na studiach, to mi bardzo odpowiadała ta praca, bo mieli bardzo profesjonalne podejście do pracownika. I ubiór i makijaż to leżał po ich stronie, więc się nie trzeba było martwić, godziny można sobie było dopasować, a do tego trochę kasy wpadło ;) nie były to wielkie pieniądze, bo bycie hostessą to jednak nie jest praca na całe życie, raczej żeby sobie dorobić. Polecam.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Konsultant ds. Urody (Praca)

2016-02-14
Branża: Obsługa Klienta / Call CenterMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Bardzo, bardzo sympatyczna rozmowa. Przede wszystkim pewnie dlatego, że prowadzona o kosmetykach :) A tak serio, po prostu pani, z którą rozmawiałam, była miła. Nie odczułam prawie, że jestem na rekrutacji. Najpierw zaczęłyśmy mówić o moim poprzednim doświadczeniu zawodowym, o tym czy lubię w ogóle taki charakter pracy, czy nie przeszkadza mi kontakt z klientem itp. Następnie przeszłyśmy na temat mojej wiedzy o firmie, czyli w sumie na rozmowę o kosmetykach. Mogłam tam poopowiadać, że znam i lubię ich produkty, co wydaje mi się jest na plus.

Dla osób, które idą tam na spotkanie mam właśnie taką radę - sprawdźcie jakie produkty oferują, żeby móc się później wykazać :) Do tego pani oczekiwała jeszcze informacji na temat mojego poziomu znajomości programów z office i obsługi komputera, od kiedy mogę zacząć pracę i ile wynagrodzenia oczekuję netto.

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz