Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

L'Occitane

Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż, Zakupy

O L'Occitane

L'OCCITANE to globalna firma kosmetyczna, zajmująca się produkcją wysokiej klasy kosmetyków, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego. W swoim portfolio firma ma 5 dużych marek: L’OCCITANE en Provence, Melvita, Le Couvent des Minimes, Erborian and L'OCCITANE au Brésil.

Firma istnieje od roku 1976 i od początku działalności opiera się na zasadach takich jak szacunek i odpowiedzialność społeczna. L'OCCITANE założyło fundację wspierającą osoby niewidome oraz emancypację kobiet.

Nowe OpinieDodaj

3.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Super praca, żeby sobie dorobić

Hostessa
Na pewno nie jest to praca na stałe. Ja dorabiałam sobie w L’occitane przez jakiś czas i nie było na co narzekać. Praca była łatwa i przyjemna. Fakt, że czasami wkrada się monotonia i jako, że jest to praca w trybie stojącym to ból nóg potrafi dokuczyć, jednak wiedziałam jak to wszystko wygląda, więc nic mnie nie zaskoczyło. Poza tym całe doświadczenie oceniam pozytywnie. Super, że firma dba o przygotowanie pracowników do pracy. Jako hostessa mam tu na myśli zapewnienie stroju i odpowiedniego makijażu. Dodatkowym fajnym bonusem była możliwość testowania ich kosmetyków :) Jako praca tymczasowa, np podczas studiów dla mnie ekstra!
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Hostessa (Praca)

  Branża: Farmaceutyka / MedycynaMiejsce: Warszawa, MazowieckieTermin rozmowy: 1.2018
  Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Kariera
  Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
  O Tobie
  O Tobie:Wiedza o Firmie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Proces rekrutacyjny wspominam jako przyjemny i bardzo sprawnie przeprowadzony. Po wysłaniu cv Pani z działu HR telefonicznie poinformowała mnie o zaproszeniu na rozmowę. Całe spotkanie w firmie trwało ok. godziny. Pani rekruterka była bardzo sympatyczna, dzięki czemu całe spotkanie przebiegło w miłej atmosferze i bez stresu. Na pierwszy rzut oka widać, że ta firma poszukuje ludzi z pasją, zaangażowanych i zainteresowanych tematyką związaną z kosmetykami. Na początku padło trochę klasycznych pytań związanych z cv, czyli o moje wykształcenie, doświadczenie i cele zawodowe. Potem większość pytań była czysto zadaniowa, ale kilka z nich dotyczyło produktów firmy.
  Generalnie nie ma się co stresować :) Jak ktoś jest otwarty i zaangażowany to da sobie bez problemu radę, ale warto się co nieco przygotować.