Kramel

3.2Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Kramel

Kramel to firma działająca w sektorze FMCG. Swoją działalność rozpoczęła w roku 1989 i od tego czasu zwiększa swój zasięg - obecnie współpracuje z kilkudziesięcioma wiodącymi producentami branż: spożywczej i farmaceutycznej.

Firma znana jest z niekonwencjonalnych metod sprzedaży, tj. vansellingu. Metoda ta zakłada, że klient poprzez katalog wybiera interesujące go produkty, po czym są one dostarczane bezpośrednio do jego sklepu.

Nowe OpinieDodaj

3.2

Uczciwa praca i solidny pracodawca

2016-03-12
anonimowo
Praca w dystrybucji wydaje się być ciężka. Ale to nieprawda. Nie ma oczywiście lekko i nie siedziałem całymi dniami pijąc kawę ;) Trzeba się i najeździć i narobić i w ogóle. Ale poza tym to normalna praca. Uczciwie pieniądze i warunki, to przede wszystkim. No a nie ukrywajmy, że właśnie to się liczy najbardziej. Poza tym szefostwo w porządku, godziny pracy elastyczni a ludzie z pracy normalni i uczciwi. Podobała mi się ta robota, bo lubię być ciągle w ruchu. Fakt, wielkich perspektyw na awans nie ma, ale mnie było dobrze na tamtym stanowisku, nie chciałem się już bawić w papiery i brać na siebie jakiejś wielkiej odpowiedzialności za innych.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Przedstawiciel Handlowy - Vanseller (Praca)

2016-01-28
Branża: FMCGMiejsce: Województwo WielkopolskieTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz