Kramel

Sprzedaż, Transport / Logistyka

O Kramel

Kramel to firma działająca w sektorze FMCG. Swoją działalność rozpoczęła w roku 1989 i od tego czasu zwiększa swój zasięg - obecnie współpracuje z kilkudziesięcioma wiodącymi producentami branż: spożywczej i farmaceutycznej.

Firma znana jest z niekonwencjonalnych metod sprzedaży, tj. vansellingu. Metoda ta zakłada, że klient poprzez katalog wybiera interesujące go produkty, po czym są one dostarczane bezpośrednio do jego sklepu.

Nowe OpinieDodaj

3.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Uczciwa praca i solidny pracodawca

anonimowo
Praca w dystrybucji wydaje się być ciężka. Ale to nieprawda. Nie ma oczywiście lekko i nie siedziałem całymi dniami pijąc kawę ;) Trzeba się i najeździć i narobić i w ogóle. Ale poza tym to normalna praca. Uczciwie pieniądze i warunki, to przede wszystkim. No a nie ukrywajmy, że właśnie to się liczy najbardziej. Poza tym szefostwo w porządku, godziny pracy elastyczni a ludzie z pracy normalni i uczciwi. Podobała mi się ta robota, bo lubię być ciągle w ruchu. Fakt, wielkich perspektyw na awans nie ma, ale mnie było dobrze na tamtym stanowisku, nie chciałem się już bawić w papiery i brać na siebie jakiejś wielkiej odpowiedzialności za innych.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Przedstawiciel Handlowy - Vanseller (Praca)

Branża: FMCGMiejsce: Województwo WielkopolskieTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Bardzo nieskomplikowana rekrutacja, tylko w sumie jeden etap, rozmowa z przedstawicielem firmy. Bardzo dużo mówił od siebie opowiadając jak wygląda praca u nich na takim stanowisku. Ze dwa razy zapytał, czy jestem pewien, że chce otwierać własną działalność gospodarczą. Poza tym ogółem był miły. Miałem coś opowiedzieć o swoich poprzednich doświadczeniach. Oprócz tego określić czy lubię jeździć samochodem, czy uważam, że potrafię się dobrze komunikować z klientami. Z pytań jeszcze zadał mi kilka o mojej motywacji do pracy i to takiej.

Nie jest stresująco, nie pytają o jakieś podchwytliwe rzeczy. Jedyne co trzeba się przygotować, że rozmowa jest długa, u mnie koło godziny chyba. Cała reszta bezproblemowa.